iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 3. 1968
na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
15527
zhlédnutí

Televizní noviny

Televizní zpravodajství (u starších záznamů může chybět zvuk)

1 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Panamský průplav

  0:00 do playlistu

  Panamský průplav
  Panama - Panamský průplav - Průplav je dnes již v provozu. 18 hodin trvalo než se situace normalizovala a 84 lodí mohlo vyplout. Zablokování způsobila poškozená japonská nákladní loď Shozan Maru s nákladem železné rudy. Plula z Peru do francouzského přístavu Dunkerque a narazila na skalnatý břeh a nabrala vodu. Doprava v celé délce průplavu byla přerušena poprvé za 54 let jeho existence.

 • Čína Mao

  0:35 do playlistu

  Čína Mao
  Čína - Peking - Jásající Rudí gardisté a vojáci pekingské posádky měli 19. února velmi vzácnou příležitost vidět na vlastní oči předsedu komunistické strany Maa. Jak uvádí komentář pekingské televize, přišli na shromáždění proto, aby sdělili vůdci, že všechny úspěchy jsou dílem jeho myšlenek a že jej považují za velkého vůdce všech národů na zemi. Na slavnosti doprovázel předsedu Maa i jeho náměstek Lim-piao. Výsledkem setkání prý bylo ještě vyšší pozvednutí praporu kulturní revoluce.

 • Odbíjená

  1:12 do playlistu

  Odbíjená
  Praha - Vršovice - 1. liga volejbal - Škoda České Budějovice - Spartak Potrubí - 3:1. Bývalý Slavoj České Budějovice nastoupil dnes poprvé a novým názvem jednoty.

Přehrát vše

Související