iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 5. 1965
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
285
zhlédnutí

Televizní noviny

Televizní zpravodajství (u starších záznamů může chybět zvuk)

10 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Leonov ve Východočeském kraji

  0:00 do playlistu

  Leonov ve Východočeském kraji
  Čáslav - Hradec Králové - Letec kosmonaut hrdina Sovětského svazu podplukovník Alexej Archipovič Leonov zavítal dnes dopoledne mezi čáslavské vojáky. Po besedě, na které byl promítán film z vesmíru "Ve skafandru nad planetou”, odejel do Hradce Králové. Tam byl včele přivítán zástupci pionýrů, svazáků a obyvatel krajského města. Vedoucí tajemník krajského výboru strany František Pecka pak pozval soudruha Leonova na krátkou besedu s představiteli kraje. Zítra se kosmonaut Leonov zúčastní tiskové konference v přednáškovém sále Národního muzea v Praze.

 • Zachraňte důl Erika

  0:36 do playlistu

  Zachraňte důl Erika
  Úvaha nad plýtváním energií, spotřebou uhlí. Je zapotřebí úsporných žárovek a spotřebičů.

 • Výročí Varšavské smlouvy

  5:38 do playlistu

  Výročí Varšavské smlouvy
  Plzeň - Účastníky oslav 10. výročí Varšavské smlouvy přivítal dnes na plzeňské radnici předseda městského národního výboru Gustav Rada. Ministr národní obrany armádní generál Bohumír Lomský a čestní hosté v čele se zástupcem spojeného velení Varšavské smlouvy generálplukovníkem Kuščevem se pak zúčastnili slavnostního zasedání v plzeňském divadle.

 • Majáles v Českých Budějovicích

  6:18 do playlistu

  Majáles v Českých Budějovicích
  České Budějovice - Včera začal budějovický majáles. Děkan Neumann z Vysoké Školy zemědělské tuplák Budvaru slavnostně pokřtil, s námahou nemalou vypil a tím znamení k pochodu dal. Na Žižkově rynku proběhl volební boj o titul krále Majálesu. Veselice pokračovala do pozdních hodin v místním parku za svitu ohňů.

 • Nový nábytek pro Brno

  7:27 do playlistu

  Nový nábytek pro Brno
  Ledenice - Výrobní družstvo Ledenický nábytek - Tuto kolekci zhotovili truhláři z Ledenic pro expozici výrobních družstev na brněnském veletrhu, zařízení obývacího pokoje má některé plochy upravené polyesterovým lakem. I dětský pokojík budou mladí manželé jednou potřebovat - takzvaný švédský nábytek je doplněn patrovým dvojlůžkem.

 • Jak vypadá Strahov

  8:24 do playlistu

  Jak vypadá Strahov
  Praha - Strahov - Přípravy na 3. celostátní spartakiádu. Na cvičební ploše se dokončují poslední úpravy. Za několik dnů se už zaleskne šestnáct tisíc značek. Ochozy voní čerstvou omítkou a mizí poslední lešení, nové spartakiádní městečko je už téměř dokončené. Na 150 tisíc cvičenců čekají šatny, provozní budovy a zdravotnická zařízení. Po dokončení spartakiády bude celý areál dočasným domovem vysokoškolských studentů. Ani na poštu se nezapomnělo.

 • Afroasijská konference

  9:56 do playlistu

  Afroasijská konference
  Ghana - V ghanském městě Winneba poblíž Akkry probíhá tento týden čtvrtá konference solidarity lidu Asie a Afriky. Ke 400 delegátům, hostům a pozorovatelům konference promluvil v zahajovací den ghanský prezident Nkwame Nkrumah. Zdůraznil, že hlavním pojítkem účastníků jednání je společný boj proti imperialismu, kolonialismu a neokolonialisnu, úsilí o upevnění národní nezávislosti a míru. Solidarita asijských a afrických národů, kterou nelze chápat jako seskupování na rasovém základě, je obzvláště důležité dnes, kdy imperialismus útočí v Africe, Asii i Latinské Americe.

Přehrát vše

Související