iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 1. 1965
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
339
zhlédnutí

Televizní noviny

Televizní zpravodajství (u starších záznamů může chybět zvuk)

22 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Máchovo jezero pod ledem

  0:00 do playlistu

  Máchovo jezero pod ledem
  Máchovo jezero - Led spoutal hladinu jezera, klid porušují jen stavbaři, pokládají vodovodní potrubí, které přivede dostatek pitné vody.

 • Odchyt koroptví

  0:38 do playlistu

  Odchyt koroptví
  Praha - Ruzyně - Na polích za Ruzyní probíhají lovy beze zbraní. Odchyt živých koroptví. Koroptve jsou žádané ve Francii, Belgii a dalších evropských zemích kam je vyvážíme.

 • České Budějovice

  1:55 do playlistu

  České Budějovice
  České Budějovice - Slaví 700 let od svého založení českým králem Přemyslem Otakarem II. v roce 1265.

 • Jízda Kandahar

  8:35 do playlistu

  Jízda Kandahar
  Rakousko - Svatý Anton - Alpy - Lyžařské závody Kandahár. Ve slalomu zvítězila Němka Heidi Schmiedová Bieblová. Ve sjezdové kombinaci vyhrála Francouzka Marielle Goitschelová. Domácí Heini Messner obsadil ve sjezdu třetí místo. Karel Schranz ve sjezdu přesvědčivě zvítězil.

 • Rallye Monte Carlo

  9:43 do playlistu

  Rallye Monte Carlo
  Rallye Monte Carlo - Soutěžící zastihly v horách sněhové bouře, a tak do cíle v Monte Carlo dojelo z 238 vozů jen 41 a pouze 35 jich bylo připuštěno k závěrečné zkoušce noční alpské jízdě. Bez trestných bodů dojeli Fin Makinen a Angličan Eastrorem s BMC Cooper, třetí se umístily Švédky Carlssonová a Nyströmová na voze Saab.

 • Slavia - Holoubkov, II. liga hokeje

  11:02 do playlistu

  Slavia - Holoubkov, II. liga hokeje
  Praha - Vršovice - lední hokej 2. liga - Slavia Praha - Holoubkov - 4:4.

 • Běh žen - Klingenthal

  12:17 do playlistu

  Běh žen - Klingenthal
  Německo - Klingenthal - Mezinárodní závody běh na lyžích - 10 km ženy.

 • Kubistický milenec

  13:51 do playlistu

  Kubistický milenec
  Praha - Posluchači hudební fakulty Akademie múzických umění a Konzervatoře v Praze se připravují na jedno ze svých veřejných vystoupení. Operní studio AMU předvede v československé premiéře operu Ivo Jiráska Medvěd a komickou komorní operu italského skladatele Roberta Hazona - Kubistický milenec. V hlavní roli vystoupí host sólista Národního divadla v Praze Jindřich Jindrák. Vedoucí operního studia a režisérka je posluchačka IV. ročníku Clara Balaďová. Premiéra bude zítra v Hudebním divadle v Nuslích.

 • ZKL Brno - ČKD v tenisu

  16:08 do playlistu

  ZKL Brno - ČKD v tenisu
  Brno - tenis - ZKL Brno - ČKD Praha - 4:4.

 • Výstava Z. Buriana

  16:40 do playlistu

  Výstava Z. Buriana
  Praha - Valdštejnský palác - K šedesátým narozeninám malíře Zdeňka Buriana byla otevřena výstava jeho děl věnovaných škole a mládeži.

 • Kopaná v Anglii

  18:01 do playlistu

  Kopaná v Anglii
  Velká Británie - první Anglická liga fotbal - Manchester United - Nottingham Forest - 2:2. Účast letošní nejlepší fotbalista Evropy Danis Law z Manchesteru.

 • Zemědělský ples

  19:13 do playlistu

  Zemědělský ples
  Praha - Park kultury a oddechu Julia Fučíka - 5. ples Ministerstva zemědělství, lesního a vodního hospodářství. Mezi hosty byl také ministr inženýr Jiří Burian. Přes pět tisíc návštěvníků si na plese zatančilo podle chuti na dvou parketech při dechovce i moderní taneční hudbě.

 • Sálový pozemní hokej

  20:16 do playlistu

  Sálový pozemní hokej
  Praha - Memoriál Karla Kadeřábka - pozemní hokej ženy - ČKD Praha - Slavia Praha - 0:0, Lokomotiva Drážďany - Slavoj Vyšehrad - 2:1. Záběry - tělocvična, ukázka ze zápasu ČKD Praha - Slavia Praha, Jarmila Autenbergerová z ČKD, Lokomotiva Drážďany - Slavoj Vyšehrad.

 • SAR - zasedání OAJ

  21:48 do playlistu

  SAR - zasedání OAJ
  Egypt - Káhira - V Káhiře jednal od pondělí sociální a hospodářský výbor Organizace africké jednoty. Sešli se na něm delegáti většiny afrických zemí, aby projednali nejdůležitější hospodářské problémy Afriky. Zvláštní pozornost věnovali hospodářskému rozvoji a spolupráci afrických zemí o vytvoření svobodného obchodu. Současně řešili vztahy k hospodářské a sociální komisi OSN pro Afriku. Velmi se diskutovalo o bojkotu rasistické Jihoafrické republiky. Ghanská delegace znovu předložila výboru návrh na vytvoření jednotné africké vlády.

 • NSR - proces

  22:36 do playlistu

  NSR - proces
  NSR - Braunschweig (Brunswiek - Brunšvik) - Soudní proces s nacistickým válečným zločincem. Obžalovaný Hans Walter Zech Nenntwich, který v okupovaném Polsku spoluvyvražďoval židovské obyvatelstvo, loni v dubnu unikl z brunšvické věznice. Pomohla mu k tomu půvabná Margit Steinheuerova, která a ním pak odcestovala do ciziny. Druhá žena obviněná z účasti je jeho sekretářka Rosemarie Brügemannová, s nimi je před soudem Dietrich Zeemann, který jako strážný umožnil útěk proto, že, jak řekl soudu, myslil, že si to přeje kancléř Erhard.

Přehrát vše

Související