iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 9. 2014
21:25 na ČT1

1 2 3 4 5

16 hlasů
12574
zhlédnutí

Reportéři ČT

Drahé levné padělky — O štěnicích a ghettu — Adrenalin bez bariér

38 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Drahé levné padělky

  0:57 do playlistu

  Drahé levné padělky
  Co všechno se skrývá pod panely solárních elektráren, stále objevujeme. Dosud jsme si mysleli, že podvody se omezovaly jen na data uvedení elektráren do provozu, aby solárníci dosáhli na nejvyšší výkupní ceny elektřiny. Taky se dohadujeme, zda se za některými anonymními vlastníky elektráren skrývají politici či jejich přátelé. Naše reportáž teď ale odhaluje zcela novou dimenzi solárního tunelu. Padělání solárních panelů ve velkém, na které můžeme všichni doplatit. Týká se totiž i polostátní firmy ČEZ. Více reportéři Michael Fiala a David Havlík.

 • O štěnicích a ghettu

  13:32 do playlistu

  O štěnicích a ghettu
  Už jsou to tři roky, co protiromské protesty zachvátily Šluknovský výběžek. Tehdy jsme o výbušné situaci natočili sérii tří reportáží. S odstupem času nám přišlo zajímavé se do nepokojné oblasti vypravit. Když se o Rumburku a Varnsdorfu nemluví a nepíše v celostátních médiích, znamená to, že se situace vyřešila, nebo se jen zdánlivě uklidnila? Po třech letech se k námětu vrátil David Vondráček.

 • Adrenalin bez bariér

  25:55 do playlistu

  Adrenalin bez bariér
  Jsou na vozíku, ale nechtějí se připravit o adrenalinové zážitky. K plnohodnotnému životu podle nich patří i trochu si zablbnout. Proto založili sdružení adrenalin bez bariér. Tady ukazují vozíčkářům extrémní sporty, jako je vodní lyžování, seskoky padákem nebo lezení po skalách. Život na vozíku podle nich nemusí být žádná nuda, se šoumeny na kolečkovém křesle natáčela Lucie Sehnalová.

Přehrát vše

Související