iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 2. 2008
20:30 na ČT1

1 2 3 4 5

57 hlasů
13206
zhlédnutí

Reportéři ČT

Ubytování v hotelu Veritas — Tragická autonehoda — Potápění na Bali

37 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ubytování v hotelu Veritas

  1:15 do playlistu

  Ubytování v hotelu Veritas
  Štěnice, blechy a šváby. Takovou společnost nabízí ubytování v pražském hotelu se vznešeným názvem Veritas. To je hotel, který ubytovává brigádníky, kteří přijeli do Prahy za svým českým snem. Jenže díky jejich iluzím bohatnou jiní: mazaní podnikatelé, kteří svým hostům v hotelu Veritas nenalévají čistého vína. Jaké ubytování čeká na cizince v hotelu Veritas, zjišťovala reportérka Aneta Vojtěchová.

 • Tragická autonehoda

  7:22 do playlistu

  Tragická autonehoda
  Tragická autonehoda, při které zemřela maminka šestileté Lucie, nemá podle příbramské policie viníka. A to i přesto, že znalecký posudek jednoznačně vypovídá, že nehodu zavinil pražský radní Martin Langmajer. Ten ve vysoké rychlosti smetl ze silnice auto stojící v odstavném pruhu. Podivné je, že policista ještě týž den, kdy znalec zpracoval posudek, případ odložil. Za tři dny pak odešel od policie. Kdo vyšetřuje případ dál, po tom pátrala reportérka Mercedes Wimmerová.

 • Potápění na Bali

  19:00 do playlistu

  Potápění na Bali
  Chcete se potápět a už vám nestačí české rybníky? Chcete vidět mořského koníka, světélkující hejna exotických ryb, duhové barvy korálů? Než někam vyrazíte, měli byste vědět, že pod vodou je to jako na horských štítech - musíte mít vedle sebe parťáka, na kterého se můžete stoprocentně spolehnout. Loni se nevrátila z Bali nadšená česká potápěčka a jen o pár měsíců před ní i jeden potápěč. Oba osudy spojuje MMDiving, což je české potápěčské centrum na Bali. Je to jen náhoda? Na to se pokusí odpovědět reportérka Rebeka Bartůňková

Přehrát vše

Související