iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 1. 2008
21:30 na ČT1

1 2 3 4 5

82 hlasů
20803
zhlédnutí

Reportéři ČT

Čtrnáctimilónový dluh Romana Housky — Jak si koupit hlasování ve sněmovně — Experimentální léčba Filipa v kómatu

33 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Čtrnáctimilónový dluh Romana Housky

  1:20 do playlistu

  Čtrnáctimilónový dluh Romana Housky
  O významném severočeském sociálním demokratovi Romanu Houskovi jsme vás informovali vloni v březnu. Tehdy si pan Houska najal falešného svědka proti našemu reportérovi. Nyní má pan Houska další problém: musí vysvětlit vedení strany, proč před téměř pěti lety najel na chomutovského městského strážníka. Ale to není vše. Podle informací, které má Česká televize k dispozici, Roman Houska nesplatil Konsolidační bance čtrnáct milionů korun. Vysvtlění od Romana Housky se snažil zjistit reportér Karel Vrána.

 • Jak si koupit hlasování ve sněmovně

  8:17 do playlistu

  Jak si koupit hlasování ve sněmovně
  Dá se koupit hlasování poslanců ve sněmovně? Byl by to výsměch demokracii. Jenže Reportéři ČT teď získali obchodní smlouvu, která tuto skandální myšlenku potvrzuje. Takový důkaz se v polistopadové éře ještě neobjevil. Nejedná se přitom o nic menšího, než objednávku na změnu zákona daňových reforem, s nimiž vláda spojila svou existenci. Pamatujete si ještě, jak přeběhlíci Melčák a Pohanka tlačili na vládu kvůli zaměstnaneckým stravenkám? Jak se dá hlasovat ve sněmovně, po tom pátrali reportéři David Havlík a Michael Fiala.

 • Experimentální léčba Filipa v kómatu

  20:56 do playlistu

  Experimentální léčba Filipa v kómatu
  Snad všichni znají příběh malého Filipa z jihočeského Cizkrajova. Dnes dvanáctiletý chlapec se málem utopil na školním výletě a už několik let žije v kómatu. Zoufalí rodiče se nedokáží se situací smířit a plánují riskantní krok: z patnáctimilionového odškodnění chtějí Filipovi zaplatit nevyzkoušenou, experimentální léčbu pomocí kmenových buněk. Co vše teď čeká, to natáčel reportér David Vondráček.

Přehrát vše

Související