iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 12. 2006
20:40 na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
3805
zhlédnutí

Reportéři ČT

Balkánská cesta ke smíru s Nomurou — Kauza Budišov — Sestra smrt z havlíčkobrodského Ara

28 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Balkánská cesta ke smíru s Nomurou

  0:49 do playlistu

  Balkánská cesta ke smíru s Nomurou
  Od našich politiků jsme zvyklí na ledacos, ale ještě nikdy se nestalo, aby součástí obchodních dohod bylo kupčení s právem a spravedlností. Tedy lépe řečeno: ještě nikdy se k tomu nikdo veřejně nepřiznal s takovou otevřeností, jako to udělala předminulý týden Topolánkova vláda. Tento balkánský rozměr obsahoval takzvaný smír s Nomurou, který zpečetila vládní žádost o milost pro její stíhané manažery. Prezident sice na podivný nápad nepřistoupil, ale pachuť zůstává. O co v příběhu vlastně jde?

 • Kauza Budišov

  10:43 do playlistu

  Kauza Budišov
  Zatčení čtyř sociálních demokratů v čele s bývalým šéfem vládního kabinetu Zdeňkem Doleželem a bývalou náměstkyní ministerstva pro místní rozvoj Věrou Jourovou bylo velké předvolební téma. Dnes už sice trochu vychladlo, ale případ zdaleka nekončí. Věra Jourová a Ladislav Péťa byli propuštěni z vazby a poskytli nám rozhovor. V poslední době se ale čím dál víc ukazuje, že kladný hrdina příběhu architekt Marek Říčař má hodně co vysvětlovat.

 • Sestra smrt z havlíčkobrodského Ara

  19:01 do playlistu

  Sestra smrt z havlíčkobrodského Ara
  Petr Zelenka, milá a přičinlivá sestra z havlíčkobrodské nemocnice, se přiznal, že je sériový vrah. To už ví všichni. Jednou z jeho osmi obětí byla i šestašedesátiletá Marie Šimůnková a osmašedesátiletý František Škvařil.

Přehrát vše

Související