iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 2. 2005
20:35 na ČT1

1 2 3 4 5

24 hlasů
2049
zhlédnutí

Reportéři ČT

Banky — Únos na Kavkaze — Obětní beránek rumburské gynekologie

36 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Banky

  0:56 do playlistu

  Banky
  Češi nechají ročně v bankách za různé poplatky miliardy. Banky na nich vydělávají víc než je běžné jinde v Evropě i zámoří. Proč jsou bankovní služby v Česku tak drahé? Účtují si banky poplatky vůbec oprávněně? Lze se proti jejich zdražování účinně bránit?

 • Únos na Kavkaze

  12:52 do playlistu

  Únos na Kavkaze
  Na konci loňského roku skloňovala jméno mladé Slovenky Miriam Jevíkové snad všechna česká média. V tu dobu už byla už půl roku v zajetí na Kavkaze. Občané a opoziční politici podepisovali petice za její osvobození. Ministerstva zahraničí České a Slovenské republiky vedla vyjednávání o jejím propuštění. My vám teď nabízíme exkluzivní svědectví o jejím únosu.

 • Obětní beránek rumburské gynekologie

  26:48 do playlistu

  Obětní beránek rumburské gynekologie
  V roce 1999 při běžných gynekologických operacích v rumburské nemocnici částečně ochrnulo několik žen. Zdálo se, že za vše mohl přístroj Chiratom 400, respektive jeho vadná neutrální elektroda. Případ od té doby posuzovala ministerská komise, šetřila jej policie a v lednu tohoto roku vyřkl svůj verdikt také soud - dvouletý podmíněný trest pro primářku oddělení a tudíž zákaz další činnosti. Nese ale odpovědnost opravdu ona, nebo je jen obětním beránkem?

Přehrát vše

Související