iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 10. 2021
21:00 na ČT art

1 2 3 4 5

0 hlasů
1372
zhlédnutí

Události v kultuře

Každodenní souhrn toho nejzajímavějšího z naší i světové kultury.

13 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Signal festival

  0:39 do playlistu

  Signal festival
  Zítra začíná devátý ročník Signal festivalu. I tentokrát rozsvítí historické památky v centru Prahy. Letos ale přichází s novinkou.

 • Program MFDF Jihlava

  2:35 do playlistu

  Program MFDF Jihlava
  Letošní jihlavský festival po covidové pauze pozve diváky opět do kina - třeba na portrét Michaila Gorbačova nebo na nebo oceňovaný snímek Bratrství Francesca Montagnera.

 • Zpráva z Osvětimi

  4:47 do playlistu

  Zpráva z Osvětimi
  Do kin vstupuje Zpráva. Film natočený podle skutečných událostí o útěku dvou židovských vězňů Alfréd Wetzlera a Rudolfa Vrba z Osvětimi, kteří chtěli přesvědčit svět o hrůzném fungování koncentračního tábora.

 • Noc s fotografem

  7:04 do playlistu

  Noc s fotografem
  Mimořádná komentovaná prohlídka výstavy Jindřicha Štreita se včera po setmění odehrála na zámku v Holešově na Kroměřížsku. Uznávaný dokumentární fotograf tam představil své nejnovější práce v intimní atmosféře jen za světla baterky.

 • Zelenka festival

  9:09 do playlistu

  Zelenka festival
  Koncertem v Rytířském sálu Velkopřevorského paláce na Malé Straně začala česká část přehlídky Zelenka Festival Praha Drážďany.

 • Krátké zprávy z kultury

  10:13 do playlistu

  Krátké zprávy z kultury
  Zpěvačka Madonna vydala koncertní film, chatu Bohumila Hrabala chce společně spravovat Středočeský kraj a ministerstvo kultury, Spiritual kvintet dnes zahraje úplně naposled.

 • Brněnská šestnáctka

  11:42 do playlistu

  Brněnská šestnáctka
  Před pár minutami slavnostně odstartoval Mezinárodní festival krátkých filmů – Brněnská šestnáctka. Šestnáctka je označení dnes už jen výjimečně používaného formátu, ve kterém se v prvních ročnících festivalu uváděla většina filmů – teď už ale soutěží ty natočené digitálně.

Přehrát vše

Související