iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 8. 2019
10:25 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
12905
zhlédnutí

Objektiv

Tchaj-wan: Taipei — Belgie: Továrna na čokoládu — Ekvádor: To nejlepší z Ekvádoru

27 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Taipei

  1:04 do playlistu

  Taipei
  Míříme na jedno z nejhustěji obydlených míst na naší planetě. Tím místem je hlavní město Taiwanu –Taipei a okolí. Je to také město, které nikdy nespí. Nad ránem tam v parku potkáte sportovce, kteří si jdou právě zaběhat, protože přes den jim to vedro nedovolí. Na prohlídku Taipeie nás vezme Daniel Novotný.

 • Továrna na čokoládu

  8:29 do playlistu

  Továrna na čokoládu
  Během léta vám v Objektivu nabízíme vždycky jednu reportáž, která stojí za připomenutí. Tentokrát to bude reportáž našeho bruselského zpravodaje Lukáše Dolanského. Důvod je jasný – Lukáš se totiž vypravil do továrny na čokoládu. Dozvíte se, jak vznikají ty nejlepší pralinky na světě. A dost pravděpodobně se vám začnou sbíhat sliny.

 • To nejlepší z Ekvádoru

  15:48 do playlistu

  To nejlepší z Ekvádoru
  Přesuneme se na rovník. Na severozápad jižní Ameriky, do Ekvádoru. Svou rozlohou je to země asi třikrát větší než Česká republika a geograficky je to jedna z nejvíce proměnlivých zemí na světě. Najdete tu pláže i velehory. V reportáži Jiřího Mrhy uvidíte to nejlepší z Ekvádoru – zasněžené vulkány, pestrobarevné trhy, jezera, anebo vzácné druhy zvířat.

 • Soutěž

  26:13 do playlistu

  Soutěž
  Jak se jmenuje bruselský zpravodaj ČT, který natáčel v továrně na čokoládu?A) Bohumil VostalB) Miroslav KarasC) Lukáš Dolanský

Přehrát vše

Související