iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 9. 2015
10:35 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
7795
zhlédnutí

Objektiv

Švýcarsko: Lausanne — USA: New Orleans — Ukrajina: Donbas

30 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Lausanne

  0:58 do playlistu

  Lausanne
  Míříme na jih Švýcarska. Konkrétně k Ženevskému jezeru do nádherné přírody Vaudské riviéry. Těšit se můžete do městečka Lausanne plného kontrastů. A pokud máte rádi výlety lodí, tak jedině dobře. Vydáme se k nejpozoruhodnějšímu hradu ve Švýcarsku. Tím hradem je Chillon. V průběhu staletí si oblíbila řada umělců a až ho uvidíte, zjistíte, že se není co divit.

 • New Orleans

  11:49 do playlistu

  New Orleans
  V New Orleans si letos připomněli smutné výročí: 10 let od ničivého hurikánu Katrina. Když tehdy živel dorazil ke břehům Louisiany, tak ničil vše, co mu stálo v cestě. V New Orleans a okolí zemřelo během hurikánu a následných povodní téměř dva tisíce lidí. Jak vypadá město teď? A jak lidé vzpomínají na konec léta roku 2005. To v New Orleans zjišťovala Julie Urbišová.

 • Donbas

  20:00 do playlistu

  Donbas
  Míříme na východní Ukrajinu. Ta je v poslední době bolavým místem Evropy. Válka mezi ukrajinskými vojsky a proruskými povstalci tu trvá už více než rok. Tomáš Vlach po celou dobu jezdí do postižených oblastí s humanitární pomocí a přitom točí. V jeho reportáži vám teď nabízíme unikátní pohled do života obyčejných lidí přímo na frontové linii. Jak se nové situaci museli přizpůsobit, s čím se musí vyrovnávat a jak moc si přejí, aby to všechno co nejdříve skončilo.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související