iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 2. 2013
09:30 na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
7782
zhlédnutí

Objektiv

Německo: Norimberk — Slovensko: Nízké Tatry — Francouzská Polynésie: Poslední ráj na zemi

27 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Norimberk

  0:59 do playlistu

  Norimberk
  V první reportáži míříme do Německa, do Norimberku. Tohle město má rozhodně co nabídnout. Z našeho, českého, pohledu je Norimberk zajímavý mimo jiné i tím, že sem často a rád jezdil Karel IV. Dokonce se tu narodil i jeho syn Václav. Není to nic divného, protože náš nejoblíbenější panovník a největší z Čechů nebyl jenom králem českým, ale také německým.

 • Nízké Tatry

  8:29 do playlistu

  Nízké Tatry
  A po týdnu se znovu vracíme na zimní Slovensko. Minule se s námi Tereza Kručinská podělila o svoje dojmy z Vysokých Tater, dnes jsou na řadě Nízké Tatry. I místní lyžařské podmínky se v posledních letech rychle mění. Naposledy, krátce před Vánocemi, Slováci po letech propojili lanovkami obě strany vrcholu Chopok. A tím pádem mohou nejen lyžaři pohodlně sjíždět po jižních i severních svazích.

 • Poslední ráj na zemi

  17:26 do playlistu

  Poslední ráj na zemi
  V posledních letech se stalo hodně trendy navštěvování a obdivování nejrůznějších industriálních památek. Jak jste na tom vy? Umíte si představit, že byste vyrazili přes půlku světa a užasle se dívali třeba na stará děla? Že to není úplně váš šálek kávy? Objektiv vás přesvědčí o opaku, má to skutečně svoje kouzlo. Vezmeme vás teď na místo, kde byste to třeba ani nečekali. Francouzská Polynésie je totiž někdy označována za poslední ráj na zemi, ostatně nedávno jste se o tom v Objektivu mohli přesvědčit, ale i tam lidé někdy vyráží za něčím docela jiným.

 • Soutěž

Přehrát vše