iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 8. 2018
10:30 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
6602
zhlédnutí

Objektiv

Nový Zéland: Maorové — Kuba: Proměny — Indonésie: Záchrana deštných pralesů

28 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Maorové

  1:00 do playlistu

  Maorové
  První reportáž nás zavede na severní ostrov Nového Zélandu. Oblast kolem města Rotorua je geotermálně velmi aktivní. Všude tu najdete pestrobarevná horká jezírka, gejzíry nebo doutnající sirnou páru. V reportáži Jakuba Freiwalda se dozvíte více o maorských tradicích, světoznámém tanci haka nebo také o jednom netradičním Maorovi, který má s Českou republikou až překvapivě úzký vztah.

 • Proměny

  12:49 do playlistu

  Proměny
  Během prázdnin v každém díle Objektivu zařazujeme jednu z reportáží, kterou jste ve vysílání už viděli.Tentokrát to bude vzpomínka našeho zpravodaje Petra Zavadila na Kubu. V dětství tam strávil čtyři roky. Po čase se na Kubu vrátil a vypravil se na místa, která má s dětstvím spojená. Jak se změnila? A jak na něj Kuba po letech působila?

 • Záchrana deštných pralesů

  18:53 do playlistu

  Záchrana deštných pralesů
  Deštným pralesům na naší planetě se někdy přezdívá plíce světa. V důsledku lidské činnosti ale pralesy mizí, jejich plocha se podle některých odhadů zmenšila už o 60 %. Objektiv vás zavede do daleké Indonésie, na ostrov Sumatra, kde se o záchranu deštných pralesů snaží i jeden český pár.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související