iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 7. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

8 hlasů
4854
zhlédnutí

Události, komentáře

Neoprávněná kritika? — Trest za mačetový útok — Mírové rozhovory — Koncert Iron Maiden

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Neoprávněná kritika?

  0:34 do playlistu

  Neoprávněná kritika?
  Výslechy v kauze Jany Nagyové pokračují. Dnes vypovídal o údajném zneužití Vojenského zpravodajství ministr obrany Vlastimil Picek. Někteří politici státní zástupce za postup v případu už dřív ostře zkritizovali. Co na to říká prezidentka Unie státních zástupců Lenka Bradáčová, která je právě rok ve funkci pražské vrchní žalobkyně? Snaží se státní zástupci vybudovat prokurátorskou republiku? Nebo jen chtějí větší nezávislost? Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová bude hostem Událostí komentářů.

 • Tragická nehoda
 • Telegraficky
 • Trest za mačetový útok

  25:16 do playlistu

  Trest za mačetový útok
  Na tři až patnáct let do vězení poslal liberecký krajský soud pětici Romů obžalovaných z mačetového útoku. Tři z nich odsoudil za pokus o vraždu, dva za ublížení na zdraví. Všichni se na místě odvolali a rozsudek tak není pravomocný. Jaká je v Novém Boru situace dva roky po útoku? A co stát dělá pro snížení napětí ve vyloučených lokalitách? Téma pro vládní zmocněnkyni pro lidská práva Moniku Šimůnkovou.

 • Mírové rozhovory

  34:34 do playlistu

  Mírové rozhovory
  Týmy Izraelců a Palestinců míří do Spojených států, kde začnou přípravná jednání mírových rozhovorů. Jde o první přímou schůzku po třech letech. Měsíce ji připravoval americký ministr zahraničí John Kerry. Setkání umožnil i slib Izraele, že postupně propustí přes sto palestinských vězňů. S jakou pozicí izraelští a palestinští vyjednavači přijíždějí? Do Jeruzaléma se spojíme s Jakubem Szántó.

 • Byznys dnes
 • Koncert Iron Maiden

  44:03 do playlistu

  Koncert Iron Maiden
  Jedna z nejznámějších a nejpopulárnějších heavymetalových kapel Iron Maiden vystoupí večer v Praze. Svým fanouškům zahraje hity ze čtvrt století starého alba. Hned po koncertu se spojíme s hudebním publicistou Josefem Vlčkem.

Přehrát vše