iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 3. 2013
15:25 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
1983
zhlédnutí

Klíč

Sdružení Horizont — Portrét Jany Novotné — Sdružení Okolo

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Sdružení Horizont

  0:37 do playlistu

  Sdružení Horizont
  V dnešním magazínu Klíč se zajedeme se podívat do Písku a Protivína, kde v malém sdružení Horizont provozují dílny pracovní terapie. Sdružení založila paní, která pro svou mentálně handicapovanou dceru dlouho nemohla v okolí Písku najít žádnou organizaci, kam by mentálně postižení mohli chodit do práce. Klienti textilní dílny, keramické dílny a výtvarného ateliéru své vlastnoručně vyrobené věci prodávají i v malém krámku a své často umělecky hodnotné kresby a malby vystavují v galeri.

 • Portrét Jany Novotné

  12:15 do playlistu

  Portrét Jany Novotné
  V dnešním portrétu vám představíme ing. Janu Novotnou, která byla za rok 2012 vyhlášena Nadačním fondem pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením nejlepší handicapovanou pracovnicí na volném trhu práce. Tato stále usměvavá a optimisticky naladěná žena s roztroušenou sklerózou je klasickým příkladem toho, jak moc postiženému pomáhá práce, která ho baví.

 • Sdružení Okolo

  20:06 do playlistu

  Sdružení Okolo
  Na raftu sjíždí řeky, pomocí buzoly si v lese musí najít stan kde přespí, nebo během čtyř dnů společně natočí film. To je jen malý výčet činností sdružení Okolo, které pro lidi s handicapem vymýšlí rozmanité zážitkové akce.

Přehrát vše

Související