iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 2. 2016
21:15 na ČT1

1 2 3 4 5

9 hlasů
7850
zhlédnutí

Gejzír

Rally Dakar — Dumpsterdiving — 88letý maratonec — Darina Ermisová — Guitariano

29 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rally Dakar

  1:26 do playlistu

  Rally Dakar
  Nedávno skončil 38. ročník nejtěžšího závodu světa – Rally Dakar. Ten vůbec první sledovala v prosinci roku 1978 jen hrstka diváků. Nikdo tehdy netušil, že se zrodil nejslavnější motoristický maraton. Letos se opět na start postavili jezdci na motorkách, čtyřkolkách, v automobilech a v kamionech.

 • Dumpsterdiving

  6:31 do playlistu

  Dumpsterdiving
  Každý rok se v bohatých zemích vyhazuje zhruba 200 miliónů tun potravin. Prim v plýtvání hrají domácnosti, pozadu ovšem nezůstávají ani supermarkety. A právě jejich konejnery zajímají vyznavače dumpsterdivingu. Vydávají se k nim na noční výpravy, a to, co v nich najdou, pak normálně jedí.

 • 88letý maratonec

  12:21 do playlistu

  88letý maratonec
  Jedno čínské přísloví praví, že zdravá mysl tkví v nohách člověka. Živým důkazem této pěkně vousaté moudrosti je i 88letý Jiří Soukup z Hradce Králové, nejstarší maratonec v zemi. Možná bychom se jeho elánem měli nechat inspirovat.

 • Darina Ermisová

  18:17 do playlistu

  Darina Ermisová
  Když si Darina Ermisová před sedmi lety sama pro sebe navrhla a vyrobila kabelku, vůbec netušila, že vlastně pokládá základy budoucí velké firmy. Darinin příběh je důkazem toho, že velké věci vznikají často náhodou a že nezištné nadšení má často větší sílu, než dokonale propočítaný plán.

 • Guitariano

  23:11 do playlistu

  Guitariano
  Jožin z bažin, Prachovské skály nebo Láďa jede lodí. Naprosté většině z vás je už nejspíš jasné, že řeč bude o Ivanu Mládkovi. Zjistili jsme totiž, že známý muzikant je taky vynálezce. V jeho hlavě a dílně se totiž zrodil unikátní hudební nástroj, který nazval guitariano.

Přehrát vše

Související