iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 2. 2016
21:10 na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
8893
zhlédnutí

Gejzír

Miloš Kopecký — Jan Anderle — Pijavice — PET ART — Jan Bauer

29 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Miloš Kopecký

  1:20 do playlistu

  Miloš Kopecký
  Padouchem, proradným rádcem, podvodníkem, nenapravitelným sukničkářem a šarlatánem. Krutým vládcem i vtipným glosátorem toho našeho lidského pinožení. Tím vším byl Miloš Kopecký. Tedy alespoň na stříbrném plátně či na prknech, která znamenají svět.

 • Jan Anderle

  7:05 do playlistu

  Jan Anderle
  Trochu automobil, trochu motorka. Tak by se dal charakterizovat jeden z unikátních českých vynálezů, který udělal díru do světa. U zrodu zvláštního přibližovadla stál zkušební pilot Jan Anderle – amatérský konstruktér neobvyklých jízdních kol a minimotorek.

 • Pijavice

  12:27 do playlistu

  Pijavice
  Ačkoliv o nich většina z nás mluví s despektem, tři tisíce let fungují jako živý lék. Řeč je o pijavicích, jejichž blahodárné účinky znali už Aztékové a Májové. Dopustit na ně nedá ani psychiatr Slavomír Pietrucha a právě za ním se vypravíme zjistit, jak takové kurýrování probíhá.

 • PET ART

  17:52 do playlistu

  PET ART
  Už jste určitě někdy viděli skleník nebo strašáky na plašení ptáků, ale třeba i krtků, z plastových lahví. Naši kutilové si tenhle materiál velmi oblíbili. Na výtvarnici Veroniku Richterovou ale zatím nikdo nemá. Dokáže totiž z obyčejných petek vykouzlit nádherná umělecká díla.

 • Jan Bauer

  22:57 do playlistu

  Jan Bauer
  Na prahu třicítky osud jeho kartami hodně zamíchal a srazil ho na kolena. Ocitl se na křižovatce a taky před otázkou, jak dál žít a zda vůbec. Odpověděl si kladně a dnes pomáhá druhým. Sám je pak zářným důkazem toho, co všechno dokáže pevná vůle, disciplína a především nezištné přátelství.

Přehrát vše

Související