iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 10. 2015
22:05 na ČT1

1 2 3 4 5

4 hlasy
6114
zhlédnutí

Gejzír

125 let Velké pardubické — Na kole k Eiffelovce — Mistr světa v cvrnkání kuliček — Renesance síťovek — Chalupáři slaví čtyřicítku

29 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • 125 let Velké pardubické

  1:23 do playlistu

  125 let Velké pardubické
  Druhý říjnový víkend se nesl ve znamení jubilejního 125. ročníku Velké pardubické. Čtyřnozí i dvounozí závodníci vyrazili poprvé na tuhle trať v roce 1874. Zúčastnilo se tehdy 14 párů a do cíle dojela jen polovina z nich. Od té doby se do listiny vítězů zapsalo na 90 koní a 80 jezdců.

 • Na kole k Eiffelovce

  7:15 do playlistu

  Na kole k Eiffelovce
  Heřman Volf na splnění svého snu, dostat se na kole až do Paříže, čekal 44 let. Možná by si vzdušné zámky stavěl dodnes, kdyby ho osud nesrazil na zem a neupoutal na invalidní vozík. Ten mu ukázal, že život je moc krátký na to, abychom svá přání do nekonečna odkládali.

 • Mistr světa v cvrnkání kuliček

  12:53 do playlistu

  Mistr světa v cvrnkání kuliček
  Hra považovaná především za dětskou zábavu se v posledních letech probojovala mezi regulérní sportovní disciplíny. První oficiální klání o titul šampióna planety se uskutečnilo v roce 2005. Dokonce v naší stověžaté matičce, kde se od té doby koná každý rok a Češi mají za tu dobu na svém kontě už 9 zlatých medailí.

 • Renesance síťovek

  18:12 do playlistu

  Renesance síťovek
  Představte si, že podle odhadů spotřebujeme jen my Češi ročně kolem tří miliard igelitových tašek. Ale blýská se na lepší časy – renesanci totiž zažívá jeden český vynález, který by je mohl nahradit. Legendární síťovka.

 • Chalupáři slaví čtyřicítku

  23:20 do playlistu

  Chalupáři slaví čtyřicítku
  K legendám naší televizní tvorby patří bezpochyby i Chalupáři. Na obrazovkách se poprvé objevili přesně před čtyřiceti lety. A dodnes se na ně vracejí.

Přehrát vše

Související