iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 2. 2015
19:55 na ČT1

1 2 3 4 5

9 hlasů
9858
zhlédnutí

Gejzír

Káva — Mushing — Tank v garáži — Exit games — Česká dobra

29 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Káva

  1:08 do playlistu

  Káva
  V jejím popíjení patříme mezi rekordmany. Ale umíme si tenhle životabudič taky správně uvařit? Dozvíme se to od jedné z největších odbornic u nás.

 • Mushing

  6:44 do playlistu

  Mushing
  Pod tímhle označením se ukrývá jízda na saních tažených psím spřežením. Do Evropy začal tenhle sport pronikat z Ameriky až v polovině minulého století. A dnes si jeho příznivci přijdou na své i u nás.

 • Tank v garáži

  12:33 do playlistu

  Tank v garáži
  Potkali jste už někoho, kdo by si doma v garáži sestrojil tank? Zdeněk Grygar dokázal postavit repliku vůbec prvního československého obrněného pásového vozidla jen podle starých výkresů a fotek.

 • Exit games

  17:34 do playlistu

  Exit games
  „Únikové hry“ jsou všem milovníkům šifer a hlavolamů bez rozdílu věku. Dvou až pětičlenné skupiny ale mají na jejich vyřešení jen pouhopouhou hodinu. A můžou si vybrat, zda ji prožijí jako detektivové vyšetřující vraždu, lékaři prchající ze zamořeného prostoru nebo hledači pokladu.

 • Česká dobra

  23:20 do playlistu

  Česká dobra
  Pokud nevíte, co si pod tímhle trochu zvláštním názvem máte představit, pak vězte, že jde o kytary. Jen trošku jiné, rezofonické, které jsou mnohem hlasitější, než běžné akustické.

Přehrát vše

Související