iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 6. 2015
20:00 na ČT1

1 2 3 4 5

18 hlasů
49687
zhlédnutí

Kousek nebe

Poznejte příběhy pohnutých osudů hrdinů všedního dne, kterým, prostřednictvím jejich nejbližších, splníme sen.

58 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Veru 29.9.2019 17:17 (!) reagovat 0 + - 0

kousek nebe

bajo pane Pavle Křiž

katka 18.6.2015 9:35 (!) reagovat 18 + - 5

Nechápu tento stát

Není mi jasné,proč takový člověk,jako je slečna Ilona,musí vydělávat na studium,kdyz se utratí miliardy korun za neopodstatnene zalezitosti ze statni kasy,proc nemohou přispět takovým jasně snaživým a POTŘEBNÝM lidem,jako je slečna Ilona.Copak se svět opravdu zbláznil?Vzdyt kdejaká fetka,kdejaká osoba co nikdy makat nebude a není přínosem vůbec pro nic,dostává přípspevky luxusní,zvrácená doba prostě.

Rostislav Adam 18.6.2015 23:57 (!) reagovat 3 + - 3

Vypadá to, že slečna Ilona je z rodiny "skrytých chudých". Takoví lidé žijí těsně nad hranicí chudoby, takže ve chvíli, kdy se vyskytne komplikace, tak spadnou do víru zejména finančních problémů, které se sice snaží řešit, ale nejsou schopni je řešit.

Co se týká zbytečných toků někam ze (nejen) státní kasy, tak ti, chudí, kteří ani pracovat nechtějí, to je okrajová záležitost. Daleko větší peníze pro pomoc potřebným berou lidé, jejichž hlavní prací je přesvědčit ostatní, že něco dělají, i když nic nedělají. (Ekonomové, manažeři, běžní politici,...)

Dana 19.6.2015 10:21 (!) reagovat 3 + - 0

Katko,

nemyslím si,že přivydělávat si ke studiu je špatná cesta.Jak vidíte,Ilonka to docela zvládá,má před sebou cíl a pro to, aby jej dosáhla musí něco dělat.Jsem přesvědčen,že to je k jejímu prospěchu,protože v konečném důsledku se ze studií vyloupne jiný člověk,než kdyby všeho dosáhla levou zadní.Naše děti musely doma platit nájem z výplaty,hodně věcí neměly zadarmo,přestože jsme velmi dobře ekonomicky zajištěni.Pokud chtěly nějaký svůj nadstandard - musely brigádovat a pracovat.Člověk ze sebe vydá to nejlepší je-li drcen.Jako oliva.

Jitka 17.6.2015 22:00 (!) reagovat 24 + - 4

Obdivuji

Jako matka dvou malých dcer obdivuji maminku úžasné slečny Ilony, že se jí podařilo vychovat takovou dceru. Jste mi příkladem a motivací... Děkuji

Rostislav Adam 17.6.2015 22:58 (!) reagovat 9 + - 11

Tak myslím, že to není jen o výchově. Myslím, že kdyby to v té holce nebylo někde uvnitř, tak sebelepší výchova tohle nedokáže.

Související