iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 2. 2014
20:00 na ČT24

1 2 3 4 5

25 hlasů
33659
zhlédnutí

Chudoba zblízka

Speciál ČT24 - Chudoba už hrozí více než půldruhému milionu lidí v Česku. Dá se chudobě bránit? Proč se týká jen některých regionů? A kolika lidí se dotkne v budoucnu

60 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Martin 13.2.2014 10:55 (!) reagovat 8 + - 2

Karviná

Vážení spoluobčané, pořad ČT24 byl zbytečný a jeho příprava tichá jako téma které bude víc a víc aktuální. Řešení je jednoduché a tím je povinnost pracovat když někdo chce od systému peníze. Nerozumím tomu jak tak vysoce studované hlavy státu s nepochopitelnou podporou občanů ve volbách mohou dovolit veškeré zářezy do žil národa a nic nekonat v tak špatném systému který tady několik let funguje!!! Spoléhat se na dávky a rodit děti jak podotkl jeden z diskutujících je opravdu jen vinou systému který určitě promění tento stav v občanskou válku která na mnohých místech naší země už propukla, malé vlaštovky které se promění v něco co bude bolet celý národ a otázkou kdo ten boj zastaví. Chudoba v tomto století je úplně normální takový pocit jsem měl po skončení pořadu. Český národ začíná být chudý ve všech oblastech života, zdraví, vzdělání, sport, kultura, úcta, etika !!! Systém ničí veškeré hodnoty ve většině případů a je to logické a jasné jen tomu kdo opravdu sleduje bedlivě situaci po celé období po revoluci. (argument - nejsme nejhorší v chudobě co se týká Evropy jak úchvatné !!!) nejslabší článek společnosti je vizitkou té nejsilnější, být politikem celou tu dobu asi bych si naplival do tváře.

Jirin 13.2.2014 1:08 (!) reagovat 8 + - 4

Je pravda, že na diskuzi tohoto problému byla jedna hodina doopravdy hodně málo času, proto moderátorka nestíhala. Pan Keller mluvil pěkně, mělo to hlavu, patu. Pan z radnice myslel svoje myšlenky dobře, ale špatně je podal. No a paní z ODS, to nechápu, co tam dělala, zbytečně to zdržovala, pravicová vláda mělo 7 let času ukázat co umí, jak to dopadlo, to víme všichni, soudní stíhání bývalého premiéra této země mluví za vše. Snad jen naivní hlupák si mohl myslet, že tito lidé někdy mysleli pomoc tam, kde je potřeba vážně, když nezvládli pomoci ani sami sobě!!! Pozavírat, aby měli vůbec čas přemýšlet nad tím, co způsobili.