iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 9. 2015
21:30 na ČT2

1 2 3 4 5

33 hlasů
76872
zhlédnutí

Bedekr

(Rakousko)

Vídeň

Brána mezi západní a východní Evropou, město císařské okázalosti, kultury a kavárnictví

25 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Michal Bergvolf 17.10.2015 14:10 (!) reagovat 16 + - 7

nejlepší cestopisný pořad

Tak Bedekr je opravdu trefa do černého, konečně živý průvodce... Petr Rajchert je simpaťák Míša Mauerová je rozhodně lepší než předchozí herečka, nicméně líbila by se mi Petrova skutečná partnerka Bára Srncová.Musím do Vídně opět zajet a jít ve šlépějích této skvělé moderátorské dvojice :-)

Libuse 8.9.2015 18:05 (!) reagovat 15 + - 30

Viden

Prohlidka Vidne dvema moderatory, nebyla spatna, ale moc mne rusilo, jak ta dama stale rikala, ze to je moc drahe. Bylo to odpuzujici. Radila bych ji, aby zustala radeji doma anebo Televize jim vice zaplatila.

A. Carlos Maury 20.9.2015 12:02 (!) reagovat 5 + - 5

Přehnaná reakce

Vážená dámo, Vážená libuše, myslím si, že Vaše reakce na pořad Bedekr o Vídni byl značně přehnaný. Člověk by měl být tolerantní a uvědomit si, že tento pořad není určený jen pro horních 5% obyvatel, pro které ubytování za 1000 E na noc není nic drahého, ale je určen i pro běžné turisty, pro které jsou informace o cenách velmi důležité, protože pro ně i oběd za 15 E je v horní hranici jejich možností a musí s ním počítat při plánování výletu k našim lépe placeným sousedům. Bacha na tlak. Carlos

David 28.9.2015 12:06 (!) reagovat 6 + - 2

Vážená dámo, nechám stranou fakt, že součástí průvodce by mělo být i seznámení s cenami (a Vídeň drahá je, nakonec která metropole není...), tak mám pro vás šokující odhalení. Tenhle pořad má svůj scénář a to, co herci říkají, mají předepsáno v onom scénáři. A to, kolik za svoji práci na tomto pořadu dostanou zaplaceno, vůbec nesouvisí s tím, co si oni sami jako soukromé osoby mohou dovolit a může to být rozdílné od toho, co v seriálu mají představovat. Jestli si myslíte, že dostali peníze od "televíze" a jeli a točí je nějaký kamarád, tak se zásadně pletete. V pořadu hrají mladší manželský pár, který si vyrazil na prodloužený víkend a i když mají představovat jistý mírný platový nadprůměr na naše poměry, musí peníze (jak jim předepisuje scénář) taky trochu počítat. Tohle není Blesk a oni nejsou žádné celebrity. A aby to bylo zcela jasné, P. Rajchrt a Míša Maurerová jsou manželský pár jenom jako, oni to hrají :-) - není to tak, jak psali tuším v Blesku či Aha (zahlédl jsme pouze titulek), že Maurerová zase vyměnila partnera.....

Luboš 4.9.2015 11:11 (!) reagovat 22 + - 6

Jsem potěšen změnou

No, oproti minulé řadě můžu říct, že se mi to fakt začalo líbit.

aaa 4.9.2015 19:45 (!) reagovat 2 + - 7

Adobe Flash Player :(

tak ct nezklamalo...

Vysílání vyžaduje Adobe Flash Player ve verzi 11.0 nebo vyšší.

Vaše zařízení tuto technologii nepodporuje, nebo je třeba provést aktualizaci zásuvného modulu.

tttt 8.9.2015 1:10 (!) reagovat 6 + - 5

Tak ČT nemůže za to, že si neaktualizuješ programy :)

Související