iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 12. 2014
11:32 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
1650
zhlédnutí

@online

E-shopy pod drobnohledem ČOI — Instagram: Ami Vitale — Nejúspěšnější videa roku 2014 — Jaká je Generace Y? — Slovník pro tajfunem postižené Filipíny — Plzeň – Skryté město — HlídacíPes.org

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Téma: E-shopy pod drobnohledem ČOI

  0:09 do playlistu

  Téma: E-shopy pod drobnohledem ČOI
  Celé tři čtvrtiny vytipovaných e-shopů neprošly kontrolou České obchodní inspekce. Ve třetím čtvrtletí si inspektoři posvítili na 221 e-shopů, na které je upozornili sami zákazníci.

 • Instagram: Ami Vitale

  9:20 do playlistu

  Instagram: Ami Vitale
  Fotografickým profilem týdne je tentokrát ten, který patří dokumentaristce Ami Vitaleové. Její snímky vystavovaly galerie po celém světě a otiskly je i prestižní časopisy jako National Geopraphic nebo Time.

 • Týden v obrazech

  10:19 do playlistu

  Týden v obrazech
  Nejzajímavější obrazové postřehy, které se v minulém týdnu šířily na internetu. Tentokrát představíme nejúspěšnější videa roku 2014.

 • Infografika: Jaká je Generace Y?

  12:47 do playlistu

  Infografika: Jaká je Generace Y?
  Jaká je první generace, která vyrostla s mobilními telefony a internetem? Otázka, kterou si položili výzkumníci z OnlineSchools.com.

 • Téma: Slovník pro tajfunem postižené Filipíny

  14:20 do playlistu

  Téma: Slovník pro tajfunem postižené Filipíny
  Tajfun Hagupit, který zasáhl Filipíny, má na svědomí desítky obětí a taky evakuaci tisíců místních obyvatel i turistů. Jenže právě ti často neznají místní jazyk – tagalštinu – a dostat se k informacím bez překladatele je tak složité. Právě pro ně vědci z Karlovy univerzity vytvořili online překladač.

 • Přehled událostí ze světa internetu
 • Téma: Plzeň – Skryté město

  20:15 do playlistu

  Téma: Plzeň – Skryté město
  Plzeň se už 1. ledna stane Evropským hlavním městem kultury. Město při té příležitosti spustilo interaktivní mapu, která odhaluje jeho skrytý příběh pomocí dobových fotek a vyprávění.

 • Klik týdne: HlídacíPes.org

  24:48 do playlistu

  Klik týdne: HlídacíPes.org
  A na závěr klik týdne – ten tentokrát věnujeme novému investigativnímu webu HlídacíPes.org. Skupina nezávislých novinářů se chce věnovat tomu, na co podle nich mainstreamová média příliš nemají čas.

Přehrát vše