iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 3. 2018
11:32 na ČT24

1 2 3 4 5

21 hlasů
132307
zhlédnutí

@online

Jak zabezpečit Facebook — Budoucnost smart cities — Bunda pohlídá záchranáře — Jaro je tu! — Českávěda.cz — MyStay pomůže cestovatelům — Filharmonii doprovodili hráči na mobily — Samé dobré zprávy — @offline

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jak zabezpečit Facebook

  0:57 do playlistu

  Jak zabezpečit Facebook
  Modrobílá sociální síť Facebook čelí kritice. Společnost Cambridge Analytica nečestně získala informace o padesáti milionech uživatelů Facebooku. Hodily se jí při prezidentské kampani Donalda Trumpa před dvěma lety. Jak si zabezpečit profil, aby na vás po

 • Budoucnost smart cities

  6:09 do playlistu

  Budoucnost smart cities
  V Brně se tento týden předváděli výrobci nových technologií - tamní výstaviště hostilo veletrh Amper. Jedním z diskutovaných témat byla i smart cities. Už jsou tu a nebo - kdy bychom se jich mohli dočkat?

 • Bunda pohlídá záchranáře

  7:39 do playlistu

  Bunda pohlídá záchranáře
  Chytrá bunda pro záchranáře - má v sobě čidla tepu, teploty, EKG nebo systém pro detekci pádu. Záchranáři by tak díky ní mohli méně riskovat vlastní zdraví nebo dokonce životy. Na vývoji této bundy se podílí i česká softwarová společnost z Brna. Host: Vít

 • Týden v obrazech: Jaro je tu!

  11:54 do playlistu

  Týden v obrazech: Jaro je tu!
  Dnešní vydání magazínu @online je vlastně první jarní. Dlouhá zima se pomalu vzdává a milovníci kvetoucích stromů a vyšších teplot jsou ve svém živlu.

 • Grafika: Českávěda.cz

  13:25 do playlistu

  Grafika: Českávěda.cz
  Popularizace vědy nezná hranic, což díky internetu platí dvojnásob. Akademie věd třeba nedávno spustila hru Česká věda. Na stejnojmenném webu představuje nejslavnější české vědce a vynálezce i jejich objevy.

 • Aplikace: MyStay pomůže cestovatelům

  14:10 do playlistu

  Aplikace: MyStay pomůže cestovatelům
  Ztracen na Srí Lance. Ne, tak nezačíná další díl filmového trháku, ale začal tak příběh české aplikace, která aktuálně boduje ve světě. Jmenuje se MyStay a propojuje hosty s jejich hotelem.

 • Filharmonii doprovodili hráči na mobily

  18:39 do playlistu

  Filharmonii doprovodili hráči na mobily
  Koncert filharmoniků, jaký v Česku ještě nikdy nebyl. Hudebníky ze zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů doprovázel 20-ti členný sbor hráčů - možná překvapivě - na mobilní telefony.

 • Samé dobré zprávy

  20:38 do playlistu

  Samé dobré zprávy
  Tak a teď pozitivní zprávy. Jmenuje se tak web, který si neklade za cíl přinášet kontroverzní senzace, ale informace, které člověka nerozčílí, ba naopak. Host: Michaela Gáliková, spoluautorka webu

 • Grafika: @offline

  24:31 do playlistu

  Grafika: @offline
  Pomalu končíme - a to definitivně. Dnešní vydání magazínu @online je poslední. Má pořadové číslo 183. Pokud vás zajímá, kolik času byste potřebovali, abyste si všechny díly dohromady prohlédli, vynásobte toto číslo 26 minutami.

Přehrát vše