iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 9. 2019
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1733
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Válka bramborová

  1:19 do playlistu

  Válka bramborová
  Proč se bramborové válce říká bramborová? A kdo v této válce vlastně bojoval? Nenechte si ujít bitvu s dobovou výzbrojí a zajděte si na velké bramborové tržiště. Dozvědět se více o bramborové bitvě můžete na zámku Veltrusy.

 • Festival řízků

  1:58 do playlistu

  Festival řízků
  Ochutnejte snad všechny druhy řízků, co existují! V Malé Morávce na vás totiž čeká festival kuřecích, krůtích, vepřových, telecích, ale také srnčích řízků. Návštěvu festivalu lze spojit i s prohlídkou čtyřsedačkové lanovky připravované na sezónu ve skiareálu Praděd.

 • Kašnická traktoriáda

  2:45 do playlistu

  Kašnická traktoriáda
  Kašnická traktoriáda nabídne spanilou jízdu traktorů po nejmenší obci Břeclavska. Těšit se můžete na traktorový slalom na hřišti, bramborové lahůdky nebo na možnost zkusit si řídit traktor či gazík.

 • Statika hrou

  3:32 do playlistu

  Statika hrou
  Statika hrou je expozice představující návštěvníkům, jak funguje stavba domu ze statického hlediska. Výstava je především o obrazech a osahání si materiálů a modelů staveb, nudit se tedy rozhodně nebudete!

 • Pravěké technologie

  6:49 do playlistu

  Pravěké technologie
  V rámci workshopu pravěkých technologií na vás čeká v Archeoparku Pavlov divoké jídlo! Naučte se vše o pravěkém jídelníčku, co vše se dá najít a sníst v přírodě a jak si udělat zásoby, které se nekazí.

 • Interaktivní expozice Inženýr

  7:43 do playlistu

  Interaktivní expozice Inženýr
  Staňte se na chvíli inženýry a probádejte svět okolo sebe. Nová interaktivní expozice v Techmanii vás zaručeně nadchne. Navštivte 18 exponátů a zjistěte tak, za vším dnes stojí inženýři!

 • Pohádkové prohlídky

  11:06 do playlistu

  Pohádkové prohlídky
  Navštivte zámek Plumlov a nechte se provést pohádkovými bytostmi. Setkáte se tu s Maruškou z pohádky Sůl nad zlato, princeznou Eufrozínou z pohádky Z pekla štěstí a mnoha dalšími. Připomeňte si touto návštěvou pohádkové příběhy plné písniček!

 • Tour de Veveří

  11:43 do playlistu

  Tour de Veveří
  Nenechte si ujít tuhle cykloturistickou akci pro děti i dospělé a najděte zakopaný poklad! Objeďte na kole aspoň 3 ze 7 stanovišť v okolí Veveří a nasbírejte razítka. V cílové stanici Hvozdec potom dostanete GPS souřadnice k ukrytému pokladu.

 • Hornické slavnosti

  12:18 do playlistu

  Hornické slavnosti
  Tradiční Hornické slavnosti na vás čekají v Zastávce u Brna. Na místním jarmarku si můžete prohlédnout výpěstky místních zahrádkářů, poslechnout cimbálovku nebo písničky Beatles, a součástí akce jsou i prohlídky historických mašin.

 • Na březích Nilu

  13:16 do playlistu

  Na březích Nilu
  Objevte starověký Egypt prostřednictvím 500 sbírkových předmětů a dopátrejte se, jací byli tehdejší obyvatelé a jaké bylo životní prostředí, ve kterém žili. Výstava je rozdělená na 3 části, přičemž každá část představuje jinou sbírku z faraonského světa.

 • Dvořákova Praha

  16:33 do playlistu

  Dvořákova Praha
  Festival Dvořákova Praha pořádá rodinný den. Workshop Život za časů Antonína Dvořáka vás seznámí s tím, jak vypadal každodenní ruch a shon za časů tohoto českého hudebního génia. A samozřejmě nebude chybět hudba!

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související