iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 12. 2017
08:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

2 hlasy
1806
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Závod v orientačním běhu

  1:30 do playlistu

  Závod v orientačním běhu
  Stačí vzít mapu, buzolu a vyrazit na závod v orientačním běhu, který se koná v sobotu odpoledne v jihočeském Chýnově. Vítány jsou hlavně děti a žáci do 15 let, ale ani starší účastníky a dospělé rozhodně nikdo vyhánět nebude. Přichystány jsou tři různé tratě!

 • Vánoční jarmark v Kozlovicích

  2:20 do playlistu

  Vánoční jarmark v Kozlovicích
  V beskydské vesnici Kozlovice probíhá tradiční Vánoční jarmark, který je součástí mezinárodního festivalu Souznění. Přijeďte se podívat na příchod tří králů, obecní školu s živým betlémem a na vánoční program, ve kterém nebude chybět cimbálovka.

 • Muzeum Českého ráje

  3:10 do playlistu

  Muzeum Českého ráje
  S historií kamenářství a zlatnictví se seznámíte v archeologické expozici Muzea Českého ráje, kde navíc zde můžete navštívit výstavu reGenerace3, která je věnována šperkařství.

 • Strojení stromečků v ZOO Ostrava

  6:43 do playlistu

  Strojení stromečků v ZOO Ostrava
  V ostravském zoo se dnes dopoledne koná zdobení stromečků skleněnými ozdobičkami, perníčky a ovocem. A bude tu i malá dílna pro každého, kdo si bude chtít vyrobit perníkovou ozdůbku nebo svíčku z včelího vosku. Pokud akci nestihnete, přijďte se na zvířátka a na nazdobený stromek alespoň podívat :-).

 • Živý betlém ve Spáleném Poříčí

  7:58 do playlistu

  Živý betlém ve Spáleném Poříčí
  Ve Spáleném Poříčí na vás čeká v neděli živý betlém s celým biblickým příběhem v podání malých i velkých herců z rodiny Soukupových z Netunic!

 • Cestovatelský festival Kolem světa

  8:44 do playlistu

  Cestovatelský festival Kolem světa
  V ostravském Světě techniky probíhá tento víkend festival Kolem světa. O své zkušenosti se s vámi podělí cestovatelé, fotografové, spisovatelé i záhadologové.

 • Motýlí dům v Praze

  9:35 do playlistu

  Motýlí dům v Praze
  Motýlí dům Papilonia se nachází v suterénu největšího hračkářství v centru Prahy a je vystaven ve stylu opuštěného chrámu. Většina přítomných motýlů pochází z džunglí a deštných pralesů Mexika, jižní Ameriky, jihovýchodní Asie, subsaharské Afriky či Austrálie.

 • Krušnohorský adventní pochod 2017

  12:10 do playlistu

  Krušnohorský adventní pochod 2017
  Od kostela Svaté Anny na Božím Daru vyrazí adventní pochod ke kostelu Martina Luthera v německém Oberwiesenthalu. Trasa, která má asi pět kilometrů, vede přes česko-německý hraniční přechod, kde na vás budou čekat české i saské vánoční pochutiny. Registrace účastníků bude probíhat v sobotu od 12 hod. v penzionu U Sněhuláka. Vyráží se ve 14:00.

 • Úštěcký Advent aneb Vánoce jako od Josefa Lady

  13:05 do playlistu

  Úštěcký Advent aneb Vánoce jako od Josefa Lady
  Hromadný inscenovaný slet andělů z kostelní věže kostela sv. Petra a Pavla v Úštěku můžete vidět v neděli hned 3x. A to v 11:00, 14:30 a v 17:00. Navštivit tu můžete také ale proslulou úštěckou šatlavu nebo muzeum čertů!

 • Muzeum Betlémů a Chaloupkův Orloj

  13:45 do playlistu

  Muzeum Betlémů a Chaloupkův Orloj
  Zavítejte do Kryštofova údolí a navštivte zdejší Muzeum Betlémů, takový Jírův Betlém je např. dlouhý 16 metrů. V údolí naleznete také Chaloupkův Orloj, který vznikl přestavbou staré trafostanice. Je to třetí orloj v naší republice a stojí za to ho vidět..

 • Betlémské trhy v Třebechovicích pod Orebem

  17:02 do playlistu

  Betlémské trhy v Třebechovicích pod Orebem
  V Třebechovicích pod Orebem se v sobotu konají oblíbené Betlémské trhy. Budete si moci osedlat oslíka i velblouda a čeká na vás i adventní dílnička.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související