iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 10. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1793
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Treffpunkt: Bavorsko-český festival

  1:33 do playlistu

  Treffpunkt: Bavorsko-český festival
  Festival Treffpunkt v Plzni je v plném proudu! A celý víkend to tu bude žít v bavorském stylu! Bude se tu hodovat a zpívat... a v neděli si to tu děti užijí nejvíc. Brousí si na ně totiž meče rytíři a chybět nebudou ani papírový draci, které si tady budou moct návštěvníci sami vyrobit.

 • Hasičská drakiáda v Budiměřicích

  2:29 do playlistu

  Hasičská drakiáda v Budiměřicích
  Haló, haló. Všichni draci letí do Budiměřic, kde se koná tradiční hasičská drakiáda. Bude se tu soutěžit např. o nejchutnější dračí mls nebo vydlabávat dýně. A chybět nebude ani tradiční střelnice!

 • Zámecké imaginárium bratří Formanů a jejich přátel

  3:24 do playlistu

  Zámecké imaginárium bratří Formanů a jejich přátel
  Výstava Zámecké imaginárium v Středočeském muzeu láká všechny ty, kteří touží objevit hravý divadelní svět bratří Formanů. Uvítá vás společnost loutek, dekorací, jevištních scén, kostýmů, skic, fotografií a magických technik, které vznikly pro slavná představení. Zkrátka nááááádhera!

 • Dýňobraní na zámku Lysice

  7:03 do playlistu

  Dýňobraní na zámku Lysice
  Nenechte si ujít Dýňobraní na překrásném barokním zámku Lysice. Dýně se tu budou servírovat na všechny způsoby. A kdo má šikovné ruce, může se pustit do vyřezávání. Víte kolik druhů dýní existuje? Zámecké komnaty navíc zkrášlí podzimní výzdoba.

 • Den irbisů v Zoo Jihlava

  8:06 do playlistu

  Den irbisů v Zoo Jihlava
  Irbis neboli levhart sněžný je nádherné a tajemné zvíře. Většinou se schovává v nejvyšších horách, ale pár jich najdete i v jihlavské zoo. Právě tady v sobotu oslaví svůj svátek. A proto je tu pro vás připraveno na odpoledne velké himalájské dobrodružství plné her a soutěží.

 • Slavnostní výlov hradeckého rybníka

  8:48 do playlistu

  Slavnostní výlov hradeckého rybníka
  V Tovačově se to o víkendu bude hemžit rybami! Slavností výlov místního rybníka je velkou událostí. Můžete se tu zakousnout do různých rybích specialit nebo si prostě jenom tak hrát. Hrát bude ale i kapela, aby bylo veseleji. Otevřen bude i zdejší zámek.

 • Ryba v lidové kultuře a Rybářství a rybníkářství nejen na Chrudimsku

  9:21 do playlistu

  Ryba v lidové kultuře a Rybářství a rybníkářství nejen na Chrudimsku
  Víte, k čemu sloužily rybárny, na co se používaly rybí šupiny, a kde všude se můžeme setkat s rybou? Na výstavě s názvem Ryba v lidové kultuře můžete objevovat symboliku ryby, která se odpradávna objevovala v tradiční lidové kultuře.

 • Den stromů v Jičíně

  12:45 do playlistu

  Den stromů v Jičíně
  V Jičíně se koná slavnost světa stromů a celým sobotním dnem vás budou provázet stromové bytosti. Na programu jsou stromodílny, kde si můžete vytvořit takřka na co si vzpomenete a k vidění bude i loutkové představení. Nakonec stromy předvedou jedinečný stromový tanec.

 • Den archeologie

  13:34 do playlistu

  Den archeologie
  Na mnoha místech po celé republice se slaví 21. října Den archeologie. Například v opavském muzeu vám představí různé pravěké experimentální výrobní procesy. V Chebu si zase můžete vyzkoušet předení, tkaní a výrobu keramiky. A na hradě Landštejně nafasujete archeologické bedýnky, se kterými si zahrajete na skutečné archeology. Tak šupito presto.

 • Centrum keltské kultury v Nižboru

  14:18 do playlistu

  Centrum keltské kultury v Nižboru
  Tato neobvyklá výstava zaujme všechny vaše smysly a získáte na chvilku pocit, že jste se přenesli v čase. Výjevy a symboly promítané na stěny spolu s podmanivou hudbou vytvoří atmosféru, v níž se s chutí začtete do podrobností o životě Keltů.

 • Čokoládový festival Pardubice

  17:25 do playlistu

  Čokoládový festival Pardubice
  Víte, že v Pardubicích teče proudem čokoláda? Probíhá tu totiž Čokoládový festival, kde se vaří, degustuje a poznává sladká historie této skvostné lahůdky... Tak ji pospíchejte mlsat do zdejšího Výstavního a společenského centra Ideon, čas máte jen do neděle do 17 hodin.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související