iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 3. 2013
19:00 na ČT1

1 2 3 4 5

115 hlasů
75856
zhlédnutí

Nej ČT

Nejlepší scénka

Vyhlášení pořadí padesáti nejlepších českých Večerníčků v show plné známých osobností, zajímavých informací a zábavy.

79 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Nad'a 5.1.2018 19:48 (!) reagovat 0 + - 0

Scenky vyborne ale prezentace...

Samozrejme zlate scenky perfektni, ale jak nekvalitni uvadeni, opravdu beze slov. Dekuji vsak za porad jako takovy, alespon se osvezilo kvalitni vysilani Ceske televize (drivejsi).

Roman Šafránek 23.3.2013 23:29 (!) reagovat 1 + - 2

zbytečná chyba

Pánové, pánové, to snad nemyslíte vážně. Pořad sice nebyl tak špatný, ale je dost zarážející, že ani neznáte správné jméno herce Viktora Maurera!! Že jméno zkomolí pan Háma by se dalo prominout, ale stydět by se měl hlavně autor scénáře pan Wehrenberg, když teď začal vystupovat jako obrovský znalec televizní tvorby. Mýlit se je lidské, samozřejmě, ale je smutné, že dnes již v České televizi evidentně není nikdo, kdo by takové chyby po mladých pseudoznalcích opravoval. Něco takového bych čekal spíš od komerční televize, ale rozhodně ne na veřejnoprávní televizi. Jak je vidět, pryč jsou doby, kdy by se něco takového na obrazovku nemohlo a hlavně nesmělo vůbec dostat. Ale dnes se nad tím nikdo ani nepozastaví, jedeme dál... Hlavně, že na každý pořad máte miliony manažerů nebo šéfdramaturgů, a kdoví koho ještě, ale takové boty si nikdo z nich ani nevšimne. Dnes je zkrátka možné všechno. Dnes bych snad mohl scénáře k podobným pořadům psát i já, jakožto amatérský televizní znalec. Jsem zvědavý, jakým nesmyslem nás zase překvapíte v dalším pořadu.

Vlasta 12.3.2013 12:31 (!) reagovat 6 + - 2

Absolonová prostě ne,je jí příliš

Byl mi smazán příspěvek, kde jsem psal jen pravdu - že nám ČT stále a v neskiousnutelné mmíře vnucuje zpěvačku Absolonovou, která kvalitou nedosahuje výš než je šmíře v Karlíně.
To je pravda a není na tom nic neslušného. Za neslušné naopak považuji to, že ČT mi tuto pseudozpěvačku stále vnucuje, dokonce i jako moderátorku (příšernou) a taxikářku (strašlivě špatnou). Mám názor a svobodně ho sděluji.

vo 12.3.2013 12:43 (!) reagovat 5 + - 1

MA

Souhlasím, s Absolonové už mi naskakují pupínky. Opravdu je jí příliš.

Adolf 11.3.2013 14:47 (!) reagovat 4 + - 3

?

Já nevím, ale co jste těmi 30 vybranými chtěli říct? Někteří tam byli zastoupení několikrát, zatímco někteří vůbec. Někteří podle mě úplně mimo.
Například pohádka o šroubku je kolosální pitomost hodná popůlnoční primitivní silvestrovské zábavy. Vůbec to není vtipné, tenhle "vtip" je navíc starý, hloupý a u Brouska skutečně antivtipný. Chachacha.
Kde je třeba Čejka se svými slepicemi a jinými postavami, se kterými trhal bránice všem?
Kde je Spejbl s Hurvínkem?
Kde jsou jiné známé osoby? To opravdu chtěli říct, že máme jen Bohdalovou s namyšleným rádobyvtipným Dvořákem, Kaisera s Lábusem, Šimka s Grossmanem a Sobotou a Holzmanna? Mládek má rovněž daleko lepší scénky, než tam byly.
Proč tam nebyl Wimmerův Bezruč?
Tohle je opravdu důkaz nedostatku invence u tvůrců pořadu.
Děsím se, co přijde dál.

11.3.2013 14:16 (!) reagovat 3 + - 2

Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Jindra 11.3.2013 12:41 (!) reagovat 3 + - 1

Dobrý pořad a krásná Csáková

Pořad se mi velmi líbil. Škoda jen, že nebylo tolik času, aby byly k vidění celé scénky. Pro mě osobně vyhrává Vladimír Menšík s jakoukoliv scénkou. A Ilona vůbec nevypadala jako Halina Pawlovská. Přestože měla kratší šaty, tak jí to moc slušelo, i když je nyní silnější. Csáková je tak pěkná, že dříve mohla klidně zastupovat vzhledem Claudii Cardinálovou, jak jí byla podobná a to Cardinálová patří mezi nejkrásnější ženy všech dob. naopak Absolonová, tam s tím ulíznutým culíkem vypadala chvílemi jak plešatá, když jí na hlavu zářily neony.

vo 12.3.2013 11:05 (!) reagovat 2 + - 1

Csáková

No a co, že je není vychrtlá a má nějaké to kilo navíc. Někdo hold po dětech přibere, já nevím, co každý řeší. Jako že neváží 30 kg i s postelí, tak nemůže jít na TV obrazovku???

Tereza Kořínková 11.3.2013 8:43 (!) reagovat 1 + - 5

Terka

Vůbec si nemyslím že je to otřesné mně se moc líbí. A že neukazují celé scénky? Vždyť je všichni známe a některé můžou mít i 10 minut a bylo by to zdlouhavé. Aleše Hámu i Kubu Wehrenberga mám moc ráda a i v tomto pořadu jsou úžasní.
Rada:
Když se vám to nelíbí tak se na to nedívejte.

Lubosh 11.3.2013 3:26 (!) reagovat 7 + - 0

Nejlepší scénky

Trapnost nad trapnost - zatím nejhorší retro z archivu. Po částečném shlédnutí reprízy a rychlého projetí záznamu jsem zjistil, že ani jedna scénka není celá a navíc jsou vkládány dost dementní komentáře...
Nový pořad se Sobotou - např. o Semaforu (Š+G), je též nekoukatelný, scénky opět nejsou celé a navíc jsou vkládány nesmysly, zasahující do původního obrazu 4:3, záznam je nepoužitelný.
Poslední dobou ČT nemá zjevně nic pořádného k vysílání a neustále recykluje a to i podobná retra (proč bychom se nebavili atd.), ale už zřejmě zasahuje i do nich - např. klasickou Slepici Jaroslava Čejky ustřihli těsně před finálem..., nevhodnými střihy jsou pak zlikvidované i další scénky Jirky Wimmera a mnoho dalších, grrrr...
ČT asi usiluje o to, aby při dnešní technice byl záznam pro domácí použití totálně zmršen a nepoužitelný, aby mohli některé tituly prodávat na DVD - toho si lze všimnout na ivysilaní ČT, některé tituly s výhradnímy právy ČT tam nejsou, ale vesele se prodávají na DVD za nepřijatelnou cenu.

Jindřich 10.3.2013 18:33 (!) reagovat 12 + - 0

Příšerné !

Tenhle "nový" pořad je opět jen recyklace. To je k ničemu, na ČT se již nedá dívat. Po nástupu nového ředitele je sešup TV ještě znatelnější. Pořád jen opakování, opakování, opakování.

alena 10.3.2013 19:27 (!) reagovat 9 + - 0

Ano,ano

Souhlasím s Vámi a k té poslední větě jen dodám,že v tomto případě to už není "matka moudrosti",ale "metla..."

Václav 10.3.2013 17:03 (!) reagovat 1 + - 5

Halina vs Ilona

Hurá nová Halina Pawlowská...sluší jí to.

Jiří Vybral 11.3.2013 12:53 (!) reagovat 2 + - 2

A proč ne??

...rozhodně konečně pořádný kus ženský a která se za to nestydí !!! A ne jako ta "spermie" vedle... a zbylé anorektičky !!

první ‹ předchozí 1 2 3 4 5 6 7 poslední

Související