iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 5. 2013
20:05 na ČT24

1 2 3 4 5

83 hlasů
36075
zhlédnutí

Hyde Park Civilizace

Cyril Höschl

psychiatr

54 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Radek Pavlík 20.5.2013 8:36 (!) reagovat 4 + - 22

Radek Pavlík

Opět politické školení, místo tématu psychiatrie...

Krišonka 25.7.2013 13:12 (!) reagovat 16 + - 2

Môžete prosím konkretizovať, v ktorej časti relácie ste počuli politické školenie?

krajtl 12.5.2013 5:50 (!) reagovat 4 + - 15

To s tím lízáním...

Prozrazuje jak je důležitá kultura. Bohužel moderní antikultura individualismu vmanipulovává společnost do role předčasně odstavených mláďat bez ohledu na věk.

pavel 12.5.2013 5:12 (!) reagovat 11 + - 10

Komu volal Janoušek

To jsme se zase nedozvěděli...

jirina 6.5.2013 22:38 (!) reagovat 3 + - 12

moderator - hruuuuuuuuuuuuza

co to je za moderatorske embrio????????????????? hruuuuuuuuuuuuuza, umite tam udelat vubec neco kvalitniho????????????????/ Příspěvek byl redakčně upraven.

Naposledy upraveno: 2013-05-06 23:29:38

Haluzak 4.5.2013 23:33 (!) reagovat 5 + - 14

Dneska zůstat zdravý po psychické stránce je štěstí !

Zdravim :D jakožto nejeden názor na mne byl že jsem magor, nebo že mám komplexy a kdesi cosi :). Tak aspoň vám dokážu že jsem zcela normální, a řek bych spíš, že jsem natom lépe než je normální, jelikož dnes je normální jíst léky, na bylinnou léčbu se nahlíží jak k šamanism a na člověka co se snaží šířit pravdu jelikož není nikomu milé koukat kolem sebe na to jak lidé končí... Tak toho uháníte, a lynčujete jak při pokusu o nápravu položí svůj život tak ho nazvete teroristou. Nikoho to nezajímá do doby než už to nemá tak blízko sebe že to nanějpůsobí... Pan psycholog se šikovně vyhnul odpovědi. To co se děje , že maj lidé častěji deprese... častěji se padá do psychických potíží... ČÍM TO ASI TY VYGUMOVANÁ ČÉTÉ BUDE ?? NO JISTĚ ÝE JE TO ZE SAMÉHO PŘEPYCHU A BLAHOBYTU... JE PRAVDA ŽE ROZMAZLENY ZAZOBANEC SI NEDOVEDE UŽÍT PENĚZ A MŮŽE MÍT DEPRESE... TOHO TŘEBA LÉČIT TAK ŽE HO KOPNOUT DOPRDELE VEN Z BARAKU AŤ SE ZKUSÍ ŽIVIT SÁM SVÝMI RUKAMI.. UŽ BY BYL Z DEPRESE VYLÉČEN NA CELÝ ŽIVOT A BEZ JEDINÉ TABLETKY. Jó kdybysme děcka učili jak žít a né jak hrabat a shromažďovat bezcený majetek. Až člověk najde sám sebe tak je zavodou a má se pod kontrolou, ve svém okolí takových lidí napočítám na prstech jedné ruky... myslíte že tento příspěvek někoho zvedne ze židle já myslím že ne... ale jak se mezi to vloží pár vulgarismu agrese a emocí, tak lidé se potom spíše vypořádají s tím co nás všechny brzo čeká. :) Příspěvek byl redakčně upraven.

Naposledy upraveno: 2013-05-06 11:14:54

Iljič 5.5.2013 21:17 (!) reagovat 5 + - 3

Myslím, že zvedne. Určitě mě, takže jsme už minimálně dva. Já znám ve svém okolí již spoustu lidí, kteří netrpí "ovčí stádovostí" a bude nás čím dál více.

Martin 7.5.2013 11:09 (!) reagovat 3 + - 4

Společnost

Cítíme to stejně a nejsme jen tři, to možná jen zde. Lidí co se kolem sebe dívají je spousta ale nemáme se, jak prosadit v tom dobrém smyslu,.. aby to mělo ten dobrý účinek. Paraziti ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Parazit ) lidé, kteří v tomto duchu často jednají .. použijí, jakékoliv praktiky k dosažení cíle. Lidé si neuvědomují, že se dnes nežije v kruhu rodiny ale v technicky a telekomunikačně vyspělé společnosti. Všichni jsou závislí na všech a to mnohem pevněji ať chceme nebo ne.Tito narušení lidé manipulují větším množstvím lidí, než kdykoliv předtím. Mají obrovské finance,.. mi jen bankovní účty,.. jedna ze struktur technické společnosti, která je povinná. Je to systém, který není založen na vývoji věcí kupředu a k prospěchu celé společnosti ale na principu shromažďování moci a rozdělování společnosti. A žádná lidská společnost nepřežije.. pokud se nechová, jako celek.. musí přijít další změny..

Související