iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 6. 2012
15:00 na ČT1

1 2 3 4 5

48 hlasů
124259
zhlédnutí

Živě na Jedničce

Tomáš Kočko — Vertikální zahrady — Potápění — Papírové sochy

další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Jarmila Klímová 10.2.2016 13:50 (!) reagovat 1 + - 1

Povinné očkování

Hezký den, mám dotaz ohledně očkování. Pan doktor mě nadzvedl větou, že by rodiče měli povinně dávat očkovat své děti, protože léčení je u nás zadarmo. A proč nezmínil případy ( a není jich po revoluci zrovna málo ) kdy děti po očkování , vyndání mandlí zůstaly nehybné trosky, nevnímají a rodiče platí statisíce za rehabilitační cvičení přestavbu bytu domku na to, aby mohla maminka přenášet nehybné dítě různými popruhy jiné. neznám správné pojmenování všech polohovacích a cvičebních pomůcek. Ale žádná nemocnice zatím nepřiznala vinu za zničené zdraví, život dítěte a utrpení rodiců. Rodiče musí prosit o peněžní pomoc nebo sbírku víček. A tomu si dovolí pan doktor říct, že je u nás zdravotnictví zadarmo??? Zrovna asi před dvěma týdny byla reportáž o tom, jak dopadl chlapeček po vyndání nosních mandlí.a rodiče už investovali přes 2 000 000 000 kč a mluvčí nemocnice řekla, že se o dítě starali na 100%. Nechtěla bych vidět dítě o které by se starali jen na 80%. Co mi na toto řekne pan doktor. Navíc dnes to očkování je pro tak malinká miminka velmi ohrožující.!!!!!!
Děkuji za odpověď divačka Jarmila Klímová
Chomutov