iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 2. 2012
13:00 na ČT1

1 2 3 4 5

13 hlasů
17710
zhlédnutí

Živě na Jedničce

Prožijte siestu aktivně! Odpolední proud České televize

další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

frank 5.3.2012 19:39 (!) reagovat 20 + - 6

pro Radka

Ale copak, další kritik všeználek.

zděšený posluchač 17.2.2012 13:27 (!) reagovat 9 + - 7

To vážně?

Tomu chlapci povolte trenky, ať tak nepiští, no a jinak... Radši nic.

ANDULA 62 DŮCHODKA FRÝDEK NA MORAVĚ 16.2.2012 16:12 (!) reagovat 6 + - 5

HURÁÁÁ SNÍH :-)

ZDRAVÍM VŠECHNY VE STUDIU KDO O TO STOJÍ :-).ODPOVÍDÁM PANU MUSILOVI JAK JSEM SPOKOJENÁ SE SNĚHEM. MÓÓÓC,TEĎ KDYŽ UŽ JSEM V DŮCHODU, A NEMUSÍM DO PRÁCE.DOST MNE ŠTVE,ŽE POKAVAŤ BYDLELI POBLÍŽ VNOUČATA, MOHLA JSEM SI S NĚMA BOBOVAT, JENŽE KDYŽ SE ODS
TĚHOVALI NA VYSOČINU, JE TO BLBÝ. MÁ JEZEVČICE SE KLOUZAT NECHCE A JÁ SAMA NA KOPCI:-(.KAŽDEJ NA MNE KOUKÁ BLBĚ A MÁM STRACH, ŽE ZAVOLAJÍ PRO SVĚRACÍ KAZAJKU DO ÚSTAVU.JAK BYSTE TO VYŘEŠIL VY HONZÍKU? PS: JINAK MÁM PROBLÉM S NOVINAMA,KNIHAMA AJ. PORADTĚ PROC SE TISK V KNIHÁCH TISKNE KE STŘEDU AŽ MOC/HODNĚ ČTU/A OKRAJE MAJÍ I 4CM, JÁ PAK TRPÍM, KDYŽ LÁMU KNIHU VE HŘBETĚ, JE TO PROBLÉM OD DĚTSTVÍ!!!A NOVINY, PROČ TAKOVÉ PLACHTY, BOLÍ RUCE A JE TO NEPŘEHLEDNÉ, NEMOHLA BY BÝT FORMÁT NOVIN A4 TŘEBA JAKO PŘÍLOHA VÍKEND? DÍKY ZA ODPOVĚŤ.PS: JO, JEŠTĚ ZPRVU JSEM NADÁVALA, ŽE JSTE ZRUŠILI RANNÍ VYSÍLÁNÍ, ALE TEĎ MI TO VYHOVUJE, POSPÍM SI, I VY ASI A TAKÉ SE DOČKÁM, ŽE ZPĚVÁKŮM/M.ABSOLONOVÁ1*****/MŮŽOU LEHCE ZPÍVAT NEŽ PO RÁNU. TAK UŽ OPRAVDU NASHLE VAŠE ANDULA Z FRÝDKU. JO A ZDRAVÍM PANA JANA HAMLETA LEDECKÉHO, JANEK SE MI NELÍBÍ JAKO PŘEZDÍVKA.

Radek z Brna 16.2.2012 15:45 (!) reagovat 6 + - 9

Kvalitní zpěváci

Dobrý den, mohli byste už někdy pozvat do studia opravdu kvalitní zpěváky s dobrou pěveckou technikou? Dnes se buď šeptá a kuňká (viz oba "zpěváci" z Hamleta) nebo se řve přes krk a je to tzv. sexy a in (např. Josef Vojtek, Kolář,... atd.).
Díky.