iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 4. 2012
09:00 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
3136
zhlédnutí

Do práce

S vinařkou do práce — Žena jako šéfová — Opraváři letadel — Aleš stevardem. Ve vlaku — Cesta Milana Fridricha

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • S vinařkou do práce

  0:35 do playlistu

  S vinařkou do práce
  K vínu se Hana Weissová dostala vlastně náhodou. Přes kamaráda. Ale okouzlilo ji stejně jako jižní Morava. A už jí nebylo pomoci. Dnes vede svůj vlastní vinařský hotel v Lechovicích u Znojma a učí rozumět vínu druhé.

 • Žena jako šéfová

  7:02 do playlistu

  Žena jako šéfová
  Jaké to má výhody a nevýhody, když velí a rozhoduje žena? Má to šéfová v něčem těžší, než by to měl na jejím místě muž? A co poradit ženám, které by rády šéfovaly, ale mají kromě práce také rodinu? Právě o tom bude rada našeho odborníka.

 • Opraváři letadel

  9:33 do playlistu

  Opraváři letadel
  Jestli jste někdy letěli letadlem, určitě vás už napadlo, jak složitý stroj to asi je. A opravit jej, to je práce pro zodpovědné a technicky zdatné. My vám ty šikovné lidi ukážeme!

 • Nabídka pracovních míst
 • Aleš stevardem. Ve vlaku

  16:02 do playlistu

  Aleš stevardem. Ve vlaku
  V některých zemích běžná věc, u nás ale novinka: vlakový stevard. Tedy člověk, který se během jízdy vlakem stará o vaše pohodlí. Aleš si na vlastní kůži vyzkouší, jestli udrží cestující až do cíle spokojené a usměvavé.

 • Cesta Milana Fridricha

  22:25 do playlistu

  Cesta Milana Fridricha
  Vystudovaný filosof, který se našel v novinařině a jako zahraniční zpravodaj například léta informoval Čechy o dění v Bruselu. Než si zkušení lidé všimli jeho manažerského potenciálu. Dnes je Milan Fridrich jedním z top manažerů České televize.

Přehrát vše