iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 12. 2014
22:10 na ČT2

1 2 3 4 5

48 hlasů
27674
zhlédnutí

David Zeisberger - apoštol indiánů

Příběh misionáře a rodáka ze Suchdola nad Odrou, který strávil 63 let mezi indiány.

52 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Robert 5.1.2016 22:15 (!) reagovat 2 + - 2

Děkuji za tento pořad

Připomínka bratrů Sudetských Němců. Nebyli to jenom lidožrouti a vrazi chudáků čechů, jak nás učí poválečný dějepis. Ten dar který dostal David Z. ,ten je od Boha , ten se nedá naučit ani koupit. A děkuji čechům, že tento film o našich bratrech ze Sudet natočili.

Miroslava Suchomelová 31.1.2015 12:34 (!) reagovat 9 + - 0

Nádherný hraný dokument!

Film o D. Zeisbergerovi jsem na Štědrý večer viděla, byla jsem opravdu vděčná za tuto produkci. Bylo to moc pěkně udělané, živě a zajímavě podaný dokument, jakých je dnes málo. (Už i o hraběti Zinzendorfovi a Žerotínech od Vistafilmu byly výborné!) A ten závěr s tím slovenským misionářem se mi také líbil; kromě toho, že byl dnešní a k věci, jemně připomínal spojení Čechů/Moravanů a Slováků, což je dobře. Kéž by bylo více takových filmů o naší historii a kořenech křesťanské víry, protože mají mnohem větší význam, než se zdá. Jsou tady jasně vidět ta pozitiva pravé víry, služba z čistého a upřímného srdce. Moc ráda bych viděla další produkci Vistafilmu, kéž by pokryli celou historii duchovního probuzení na našem území.

Stanislav Pietak 30.12.2014 11:26 (!) reagovat 11 + - 0

Vynikající film

Film nám připomíná lidi víry, kteří navzdory pronásledování šířili poselství lásky Ježíše Krista. Kéž by ČT vysílala více takových filmů místo brnkání na struny nízkých vášní svých diváků.

Václav Pospíšil 27.1.2015 21:01 (!) reagovat 5 + - 0

V.Pospíšil

Souhlasím s panem Pietakem.Dokument nemá chyby.

Související