iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 4. 2010
21:00 na ČT2

1 2 3 4 5

115 hlasů
47784
zhlédnutí

Magnesia Litera 2010

Slavnostní večer spojený s vyhlášením nejlepších knih uplynulého roku uvádí v duchu červené knihovny ze Stavovského divadla Anna Geislerová

73 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Michal 7.10.2010 16:17 (!) reagovat 2 + - 2

Ukázka demence

Nejhůř promyšlená nebo spíš nedommšlená tv show a Geislerová se k tomu báječně hodila. Opravdu víc a líp už knihy může propagovat jedině magnesia litera, kde je to úplně stejný trapas. Prostě je vidět že česká televize jde s kopce dolů.

Mik 1.5.2010 18:27 (!) reagovat 2 + - 5

Výbornýýýý

Tedy Aňu jsem nikdy moc nemusel (ale to je můj problém), nicméně zde byla ale výborná:)....
Fakt moc vtipné, roztomilé a Aňa je takhle na živo moc sladká...
Paráda:)
A Vojta dyk....z toho to charisma a talent jen stříká na všechny strany....
P.S. Jsem normál 100% hetero ....don´t worry

Eliška Černá 26.4.2010 17:42 (!) reagovat 3 + - 3

Skvělý pořad

Velice děkuji autorům za úžasný zážitek.
Paní Aňa byla naprosto dokonalá, nadsázka a humor, který střídala s dokonalou elegancí a perfektní dikcí byly oživením dnešní TV produkce. Vynikající byla také vystoupení Vojtěcha Dyka, jehož talent se projevil i bez mluvení.
Děkuji za radost u obrazovky
Eliška černá

Iva 26.4.2010 11:06 (!) reagovat 2 + - 3

já si myslím,že tento pořad jde dělat také jinak. našla bych příště jiného moderátora-aby tam více seděl.

Mgr. Jutkovská 24.4.2010 10:34 (!) reagovat 2 + - 4

MICHAELA MAŘINKOVÁ

Mě okouzlila půvabná kniha VE ŠLÉPĚJÍCH LÁSKY od spisovatelky Michaely Mařinkové. Ta by si také cenu ZASLOUŽILA. Její dílo je UNIKÁTNÍ.

Veli 24.4.2010 4:03 (!) reagovat 1 + - 3

Aňa

I když mám Aňu moc ráda a je mi sympatická, Litera mi přišla jako její ztrapnění v přímém přenosu...tak nevím, je mi jí spíš líto..

J. Braun 24.4.2010 17:27 (!) reagovat 1 + - 3

Melicharová

Geislerová v ML = pravzor Melicharových z Jonášů. To, co Jitka Molavcová má stylisticky naprosto propracované je u A.G. jen šmíra.
Nehledě k zašmírované prezentaci českých top knih jako celku.

jan hejral 27.4.2010 0:29 (!) reagovat 5 + - 2

mimo vsechny skatulky

...tak koukam asi kazdemu dle sveho vkusu. Vazeni, Ane davam palec nahoru, stokrat. Za kuraz a nadsazku, se kterou do toho sla a kterou mohli nepochopit jen ty ostruvky do koberce hledicich osamelych zen i muzu v hledisti. Kdo si tam pujde stoupnout misto Tebe, necht raci si hodit kamenem. Velmi neotrely pocin - zahralo, velmi tematicky, u srdce. A za to velike prevelike diky!

23.4.2010 9:30 (!) reagovat 0 + - 0

Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

plagiator 22.4.2010 23:29 (!) reagovat 0 + - 1

trapas

znelka obslehla od Alexe Ghopra, Child... )))

Pavla 22.4.2010 15:45 (!) reagovat 0 + - 6

k moderování.

Ona ta Anˇa Je trochu trapná,to ano.Ale zase na druhou starnu,je to taková naše česká Anˇa.Já si celkem na ní zvykam.Zvykam si na to,že prstižní večery začínají uvádět lidové lidi.

LH 20.4.2010 12:35 (!) reagovat 9 + - 6

Česká literatura ?

Opravdu nechápu, proč byly všechny písničky zpívané anglicky. To je opravdu "geniální" podbarvení české literarury, nehledě na americké figury Batmana, výrazy jako "mainstream", "special prize" a pod. Autoři pořadu jsou zřejmě značně vyšinutí - opravdu debilní příspěvek k českému jazyku a "kultuře". Výběr oceněných autorů byla totální šaškárna - jen tak dál "česká televize" !

k.p. 21.4.2010 14:11 (!) reagovat 3 + - 3

Pisatel předchozí reakce bohužel naprosto nepochopil celou koncepci, měl by se vrátit ke sledování Majora Zemana a podobných ohavností. Celá Litera byla skvělá, vtipná a potěšila - zejména v tom balastu, který na obrazovkách panuje. Díky všem tvůrcům a vydržte!

hronová olga 4.5.2010 10:42 (!) reagovat 1 + - 1

ańa

....celý večírek lehký, veselý s nadhledem , paráda!!!!!!!! Aňa super!!!! Vydržela ve své roli celý pořad. Skvělá zábava. Takhle si představuji živé tv vysílání. Pobavit, potešit, informovat....
Není co dodat.... gratuluji ... a děkuji

první ‹ předchozí 1 2 poslední

Související