iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 3. 2012
08:20 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2664
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Svět modelářů: Letecká akrobacie — Miniparlament: Výuka vaření — Zprávičky od vás: Masopust v Poběžovicích — Cestovatelské okénko: Reportáž z Německa – škola tance

15 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:40 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  Ve Zpětném zrcátku jsme pro vás spolu s Petrem Kopeckým připravili tyto události z minulého týdne: 150. výročí Sokola, Guinessův rekord v lezení bez lan, havárie belgických školáků ve Švýcarsku, výročí havárie jaderné elektrárny Fukušima a nástup chřipky.

 • Svět modelářů: Letecká akrobacie

  2:47 do playlistu

  Svět modelářů: Letecká akrobacie
  Letecká akrobacie, to je ve skutečném životě nejen adrenalin, ale také obrovské přetížení, které nesnese každý žaludek. S modely letadel si užijete jen tu příjemnější část. Průvodcem po Světě modelářů nám bude i tentokrát třináctiletý Ondra. Modelářství se věnuje dva roky. Do světa se modelářů se můžete podívat v reportáži Štěpána Kačírka.

 • Miniparlament: Výuka vaření

  6:14 do playlistu

  Miniparlament: Výuka vaření
  S novou čtveřicí poslanců – Marianou, Tomášem, Karolínou a Michaelem – nás v Miniparlamentu čekají i nové návrhy. A také se samozřejmě znovu rozjíždí soutěž o natočení vlastní reportáže do Zpráviček. O vítězce nebo vítězi rozhodnou jak sami poslanci, tak diváci ve studiu. Jako první jim představí svůj nápad dvanáctiletá Mariana z Prahy. Ta navrhla, aby pro žáky 4. a 5. tříd základních škol byla povinná hodina vaření. Líbí se vám tento návrh?

 • Zprávičky od vás: Masopust v Poběžovicích

  10:20 do playlistu

  Zprávičky od vás: Masopust v Poběžovicích
  Oslavy masopustu bylo tuhle zimu možné zažít na nejedné škole, aspoň soudě podle příspěvků na webu Digináves ČT24. Vybrali jsme poběžovický masopust, při kterém nechyběly masky, koblihy ani průvod.

 • Cestovatelské okénko: Reportáž z Německa – škola tance

  11:36 do playlistu

  Cestovatelské okénko: Reportáž z Německa – škola tance
  V Cestovatelském okénku zamíříme do německého Düsseldorfu. Jakub Čermák nás zavede do domu tance. Tanzhaus nrw je název taneční školy, která nabízí nepřeberné množství kurzů pro děti i teenagery. Zapsat se tam mohou prakticky na cokoliv – od klasického baletu přes sambu až po street dance.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související