iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 2. 2011
09:20 na ČT1

1 2 3 4 5

28 hlasů
649
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Etiketa: Jak se chovat k lidem s postižením — Miniparlament: Afrika — Slovíčka: Korupce

13 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:29 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  Ve Zpětném zrcátku se podíváme na pololetní vysvědčení, zasmějeme se s jógou, zabruslíme si na mistrovství Evropy v krasobruslení a zajezdíme si na zimní rallye veteránů. Tím vším Vás provede Petr Kopecký.

 • Etiketa: Jak se chovat k lidem s postižením

  2:53 do playlistu

  Etiketa: Jak se chovat k lidem s postižením
  Když si hrajete s kamarády, může být docela zábavné zavázat si oči a být chvilku slepou bábou. Jestli ale znáte někoho, kdo se nevidomý už narodil, pak tušíte, že žít potmě není vůbec hračka a znamená to naučit se překonávat překážky. Špičkově to zvládá patnáctiletý Roberto, za kterým se vypravil stálý průvodce naším seriálem o etiketě Pepa Tvrdík. Reportáž připravila Alena Derzsiová.

 • Miniparlament: Afrika

  6:17 do playlistu

  Miniparlament: Afrika
  Všudypřítomná chřipka se vloudila i do našeho miniparlamentu. Naštěstí jenom ve formě diváckého návrhu, aby každá škola měla zvláštní třídu pro nastydlé děti, kde by se o ně staral lékař. Psali jste nám taky, že chcete úplně zakázat pití alkoholu nebo zavést jednotné úbory při hodinách tělocviku, jako měli vaši rodiče. Miniparlamentní rozprava v tomto dílu ale přesahuje hranice naší země – jak, to se nechte překvapit.

 • Slovíčka: Korupce

  10:42 do playlistu

  Slovíčka: Korupce
  Dalším důležitým slovíčkem v našem cyklu je slovíčko KORUPCE.

 • Soutěž

  13:11 do playlistu

  Soutěž
  Vojta s Aničkou Vám v našem cyklu animovaných slovíček předestřeli, co je to korupce. Zapamatovali jste si, jaké je pro ni české slovo? A) předražování B) podplácení C) kramaření Odpověď ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C posílejte jako SMS na číslo 906 06 09. Na tři nejrychlejší šťastlivce čeká naše Zprávičkové tričko. A jestli jste ještě naše tričko nevyhráli, tak nezoufejte a zkuste to příště!

Přehrát vše

Související