iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 12. 2010
08:35 na ČT1

1 2 3 4 5

44 hlasů
1765
zhlédnutí

Zprávičky

Zpětné zrcátko — Reportáž: Seriál o náboženství – Českobratrská evangelická církev — Miniparlament: Reflexní vesty — Reportáž: Digináves

14 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zpětné zrcátko

  0:35 do playlistu

  Zpětné zrcátko
  Zpětné zrcátko nabízí opět zajímavá témata – sněhovou nadílku, balónová pošta Ježíškovi, advent v Kryštofově údolí, světový rekord v počtu vánočního osvětlení, zisk zlaté medaile pro šikovné české cukrářky, mezinárodní Dětskou cenu míru a Dětský čin roku ČR. Tím vším Vás provede Petr Kopecký.

 • Reportáž: Seriál o náboženství – Českobratrská evangelická církev

  3:10 do playlistu

  Reportáž: Seriál o náboženství – Českobratrská evangelická církev
  Vnímáte blížící se Vánoce? Začal advent, píše se Ježíškovi, určitě vyjídáte adventní kalendář a my pro Vás máme další porci našeho seriálu o náboženství. Českobratrská církev evangelická je druhá největší církev u nás, hlásí se k ní 117 tisíc věřících. Ve střešovické farnosti se pravidelně schází děti od pěti do dvanácti let – patří k nim i dvanáctiletá Magdalena, která se svých kamarádů na leccos vyptala. Mimochodem, Magdaleně slavila narozeniny – všechno nejlepší! S Magdalenou Vás mezi evangelíky provede i náš redaktor Stanislav Zeman.

 • Miniparlament: Reflexní vesty

  6:42 do playlistu

  Miniparlament: Reflexní vesty
  Aby si skuteční poslanci hodně snížili platy. Aby vánoční osvětlení bylo i na sídlištích pro lepší náladu. Anebo aby rodiče nesměli před dětmi kouřit. To je jen pár z nápadů, které nám posíláte do miniparlamentu a moc Vám za ně děkujeme. No a teď přišel čas pro čtvrtou, poslední debatu Beaty, Jakuba, Nikoly a Kuby – tak sem s ní. Čtrnáctiletá Nikola z Miletic navrhuje, aby všichni chodci, cyklisti a bruslaři museli nosit po setmění reflexní vesty. Líbí se Vám tento návrh? Nezapomeňte, že do miniparlamentu můžete svůj návrh poslat i sami, stačí, když nám napíšete. Budeme rádi, když k návrhu také připojíte svůj věk, jméno a odkud jste.

 • Reportáž: Digináves

  11:02 do playlistu

  Reportáž: Digináves
  Nechají Vás rodiče dívat se každou sobotu na StarDance? Když hvězdy tančí, je to napínavá podívaná, ale hodně vzrušení se dá zažít i na soutěži tanečních stylů v Okříškách. Reportáž o ní vznikla pro Digináves na ČT24 a je z ní jasné, že nemusíte být známá osobnost, abyste si to na parketu pořádně užili. Pojďte se s námi vrhnout do víru tance.

 • Soutěž

  12:55 do playlistu

  Soutěž
  5. prosince chodí městy i vesnicemi Mikuláš. V patách s čerty a anděly symbolizuje skutečnou postavu, Svatého Mikuláše, který zastával církevní úřad v Myře. Víte, čím byl? A) biskupem B) opatem C) Svatým Otcem Odpověď ve tvaru ZP mezera A nebo B nebo C posílejte jako SMS na číslo 906 06 09. Zprávičkové tričko netrpělivě čeká na tři nejrychlejší, kteří uhodnou soutěžní otázku pro tento díl.

Přehrát vše

Související