iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 10. 2008
21:00 na ČT2

1 2 3 4 5

238 hlasů
67348
zhlédnutí

Děti z krabičky

Co opravdu víme o dalších osudech předčasně narozených dětí?

25 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

MÍŠA 14.4.2013 2:38 (!) reagovat 1 + - 0

OMLUVA

MÁM TU CHYBY,PROMINTE,PŘEKLEPY.........JSEM ŽENA,MÍŠA A MÁM RÁDA DĚTI I ČEŠTINU.........

MÍŠA 14.4.2013 2:36 (!) reagovat 2 + - 1

ÚCTA,SOUCIT,PODPORA,ZÁZRAK.......

........TO VŠE SE VE MNĚ ODEHRÁVÁ.ÚCTA VŠEM LÉKAŘŮM A DALŠÍM ZDRAVOTNICKÝM PRACOVNÍKŮM ZA JEJICH SNAHU ZACHRÁNIT PŘEDČASNĚ NAROZENÉHO ČLOVÍČKA.ÚCTA RODIČŮM.VŠEM VYJADŘUJI PODOPRU A CTÍM ZÁZRAK,KTERÝ VEDE K PŘEŽITÍ TĚCHTO DĚTIČEK!!!VŠEM PŘEJI SÍLU A ŠTĚSTÍ!!!VÍC SI BUDU VÁŽIT TOHO,ŽE SE MI NARODILA VE 32 LETECH VE 32.TÝDNU KRÁSNÁ ZDRAVÁ DVOJČÁTKA,VELIKÁ 3.20 A 2.80........OPLAKAL JSEM TO TU S RODIČI.DĚTI,DRŽTE SE!!!!

haluzak 2.10.2013 7:20 (!) reagovat 0 + - 1

Mno pěkně umíte projevit vděčnost

Ale kdyby to nebylo, totálně nepřirozená zcela vychýlené společnosti. Máte ráda děti, kdo né žeano ? Ovšem toužít a mít radost z něčeho tak nepřirozeného jako je udržet "živou hmotu" které říkáte človíček zakaždou cenu při životě. To je výsledkem moderního života.. Říká vám něco přírodní výběr ? Nevadí, vysvětlím jinak... *

Míša 2.10.2013 15:51 (!) reagovat 3 + - 1

Tak vysvětlujte.......

...ikdyž Vaší reakci vlastně rozumím.Ale kdyby se mi narodilo dítě předčasně a nabízeli mi jeho záchranu v krabičce,tak i s vědomím všech možných rizik bych neodmítnula.Nemůžete pochopit mateřský cit,to nemá s rozumem ani s přírodním výběrem nic společného.To člověk,který mateřským citem neoplývá asi nepochopí,Ano,je to velice těžké rozhodování a velice kontroverzní.Za KAŽDOU CENU jistě ne.Ale...jaká v tu chvíli cena je?

Související