iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 10. 2007
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

169 hlasů
50361
zhlédnutí

Kočičky a kocourkové aneb krásy placeného sexu

Jaká je odvrácená tvář erotických klubů? Kdo a proč jsou jejich pravidelní návštěvníci? Dokumentární úvaha o jedné z oblastí nejstaršího řemesla na světě.

51 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Pavel 2.6.2010 11:51 (!) reagovat 3 + - 6

PŘEDSTAVY

Každý chlap má své sexuální představy,které by rád prožil,ale problém je v tom že rodinný život a to je paradox neumožňuje ten správný odvaz viz vlastní žena.Nedokáži to definovat přesněji,ale cítím to tak,že skutečné prostředí a dívky v kterém se odehrávají tito libůstky doma neprožiješ a já svoji ženu miluji a moc si ji vážím!Chlap to má v genech a ženy to je RADOST!!!!Mám hodně přátel,kteří jsou ženatí a mají své rodiny a mohu zde prohlásit,že každý si rád vychutná pěknou ženu ať už náhodně nebo jako přítelkyni anebo si zajde do podniku.Ano už to slyším a co kdyby to děllali vdanné ženy
tak to je problém na který neumím odpovědět já to vnímám jako muž a ženy jsou voňavé koření a nejkrásnější
SLASTÍ života nás chlapů.DÍKY VÁM ŽENY

Jana 16.9.2009 15:31 (!) reagovat 14 + - 10

Nechápu

Opravdu nechápu pány, kteří mají rodinu, manželku a chodí do takovýchto klubů. Proč dávali manželce slib, že budou pouze s ní? A když jim to nevyhovuje, proč se tak rozhodli? Je mi líto, těch manželek, pánové si asi neuvědomují, jaké šrámy na duši mohou své ženě takovýmto chováním uštědřit. Nejvíce mě dostal pan podnikatel se snubákem na ruce. Být jeho ženou, odejdu od něj- aby skončil na důchod sám- nebo si myslí, že se o něj ty štětky budou starat, kdyby se mu něco stalo nebo ve stáří?

Jana 2 21.11.2009 22:58 (!) reagovat 8 + - 5

Re:

sice bych samozřejmě osobně nechtěla zjistit, že partner chodí za prostitutkou, ale Váš pohled je možná až příliš jednostranný. Ono těch nevěrných manželek taky není tak málo. Jen mají ženy výhodu v tom, že pokud jim jde jen o sex, obvykle nemají problém nějakého chlapa sehnat a nemusí chodit za prostitutem.

Pavel Krajtl 11.3.2009 15:12 (!) reagovat 9 + - 13

Principy které nás naučila tlupa

Chování člověka je víc než jsme si ochotni připustit ovlivněno tím, co jsme se naučili v dobách tlup, když nám rostl mozek a začali jsme se od ostatních primátů lišit hlavně tím mozkem. Společenské chování v tlupě, které je založeno na principu "dnes já tobě, zítra ty mě", "něco za něco" apod. zasloužilo se o vývoj mozku, jako prostředku k dosažení úspěšnosti jedince v tlupě. Podobné potřeby jako porovnávat zda je dostatečno sex za banán či dva nebo tři, stály na počátku polidšťování opice.

Související