iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 5. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1780
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zájem o profesionální službu v armádě

  0:53 do playlistu

  Zájem o profesionální službu v armádě
  Zájem o práci v Armádě ČR stále stoupá. 102. průzkumný prapor generála Karla Palečka v Přerově předvedl, co všechno musí profesionální voják ovládat. Už 9. ročník dne otevřených dveří má za cíl představit běžný den vojáka z povolání a také rozšířit povědomí o práci v armádě.

 • Seskoky členů aktivních záloh

  2:42 do playlistu

  Seskoky členů aktivních záloh
  Dřevorubec, živnostník, učitel. To jsou jen některé profese členů aktivních záloh, kteří procházejí výcvikem chrudimských výsadkářů. Tzv. záložáků je u nás už víc než 2,5 tisíce, armáda chce jejich počet zdvojnásobit. Vůbec poprvé v historii členové aktivních záloh provedli v Přerově cvičné vojenské seskoky.

 • Cvičení aktivních záloh KVV Ostrava

  4:53 do playlistu

  Cvičení aktivních záloh KVV Ostrava
  A do konce tohoto týdne musí cvičení absolvovat i příslušníci aktivních záloh Krajského vojenského velitelství Ostrava. Na Libavé nebo ostravském Landeku dnes profesionální vojáci spolu se členy aktivních záloh nacvičovali zajišťování ochrany objektů. Mezi členy aktivních záloh ostravského krajského vojenského velitelství se na cvičení vedle lékařů nebo vrcholných manažerů, představil třeba i frýdecko-místecký primátor.

 • Zájem o aktivní zálohy neklesá

  6:28 do playlistu

  Zájem o aktivní zálohy neklesá
  Sestřih komentářů z odpolední ČT24.

 • 3 miliony vyrobených aut v Hyundai Nošovice

  12:26 do playlistu

  3 miliony vyrobených aut v Hyundai Nošovice
  Automobilka Hyundai letos v Nošovicích vyrobila 130 tis. aut. Letošní plán výroby, který činí 318 tis. vozů, o několik procent překročí. Celkem už ve slezské továrně zaměstnanci vyrobili 3 mil. automobilů, výrobní tempo je 66 aut za hodinu a na příští rok automobilka chystá významné novinky. Jubilejní 3mil. vůz předvedla dnes.

 • Iniciativa chce provozovat nemocnici v Orlové

  12:51 do playlistu

  Iniciativa chce provozovat nemocnici v Orlové
  Nemocnici v Orlové by chtěla provozovat skupina lidí, která si říká přípravný výbor Všeobecné nemocnice v Orlové. Podle hejtmanství je takový nápad nereálný. Většinu oddělení nemocnice kraj přesune do podobných zařízení v Karviné a Havířově. Jednání s iniciativou se ale nebrání.

 • V Ostravě začíná festival Landscape

  15:24 do playlistu

  V Ostravě začíná festival Landscape
  Živě Kateřina Stará, koordinátora festivalu.

 • Obvinění za napadení dětí v Lipníku nad Bečvou

  19:42 do playlistu

  Obvinění za napadení dětí v Lipníku nad Bečvou
  Police obvinila dva lidi, kteří 7. dubna napadli skupinku 5 romských dětí v zámeckém parku v Lipníku nad Bečvou. Napadeným bylo mezi 9 až 14 lety. Podle serveru Romea.cz, který na událost upozornil, musely 3 z dětí ošetřit lékaři, a to například kvůli otřesu mozku, pohmožděné páteři a hrudníku nebo přeraženému nosu.

 • Rádce: Stalin a Bulgakov na jevišti

  21:49 do playlistu

  Rádce: Stalin a Bulgakov na jevišti
  Spisovatel a diktátor na divadelním jevišti. Národní divadlo moravskoslezského uvádí hru Rádce britského dramatika a scenáristy Johna Hodge. Na pozadí událostí, které se odehrály v Sovětském svazu na konci 30. let rozehrál příběh o odpovědnosti za vlastní jednání a postavil vedle sebe dvě skutečné postavy.

Přehrát vše

Související