iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 5. 2019
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1662
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kam zmizí odpad z Bohumína?

  0:49 do playlistu

  Kam zmizí odpad z Bohumína?
  Nebezpečný odpad, který majitel objevil ve svém skladu v Bohumíně, krátce po pronájmu polské firmě, stále zůstává na místě. Vlastník nemovitosti totiž tvrdí, že na odvoz a likvidaci nemá peníze. Ty žádá po městu, které to ale kategoricky odmítá. Kauzu stejně jako ve Starém Městě u F-M řeší policie. Obviněno už bylo 16 lidí.

 • Nebezpečný odpad v Bohumíně zatím zůstává

  3:31 do playlistu

  Nebezpečný odpad v Bohumíně zatím zůstává
  Sestřih komentářů z dopolední ČT24.

 • Areál vydražen za 35 milionů

  10:19 do playlistu

  Areál vydražen za 35 milionů
  Rozlehlý areál bývalých vojenských skladů v sousedství rušné Velkomoravské ulice v Olomouci, který už léta bez užitku chátrá, byl dnes v elektronické aukci vydražen za 353 mil. Kč. Vyvolávací cena činila 300 mili. Kč. Jméno vydražitele zatím nebylo oficiálně zveřejněno. Podle serveru E15.cz areál vydražila firma ze skupiny Unicapital byznysmena Pavla Hubáčka.

 • Rekordní návštěvnost ČT

  10:41 do playlistu

  Rekordní návštěvnost ČT
  Ostravské studio ČT hlásí rekordní účast. Na Den otevřených dveří se sem přišlo podívat na 3 600 lidí. Užili si návštěvu televizního zázemí, zábavu venku i setkání s tvářemi ostravských pořadů. Jako už tradičně měli návštěvníci největší zájem o komentované prohlídky celého studia. První lidé čekali na otevření už 2 hodiny předem. Celkově si do studií ČT našlo na Den otevřených dveří cestu 27 tis. návštěvníků.

 • Další opravy na ostravské D1

  11:11 do playlistu

  Další opravy na ostravské D1
  Živě redaktorka Tereza Krumpholzová.

 • Začalo školení volebních komisí

  13:10 do playlistu

  Začalo školení volebních komisí
  Začala školení členů okrskových komisí před volbami do EP. Lidé půjdou hlasovat 24. a 25. května. Volby budou v mnoha směrech jiné než třeba ty do Poslanecké sněmovny. Lidé budou moci zakroužkovat např. méně kandidátů, a výsledky budou známé až v neděli v noci.

 • Jak vyřeší město problémy s odpady?

  15:43 do playlistu

  Jak vyřeší město problémy s odpady?
  Města a obce v celém Česku teď stále intenzivněji řeší problematiku komunálního odpadu. Už za 5 let by totiž měl začít platit zákon, který jim skládkování tohoto odpadu zakáže. Zařízení, která by ho dokázala zpracovat nebo likvidovat, přitom třeba v MS kraji zcela chybí.

 • Zubří staví bazén

  18:22 do playlistu

  Zubří staví bazén
  Stomilionovou proměnu zchátralého koupaliště dokončují v Zubří na Vsetínsku. Oproti původním plánům města bude v novém areálu chybět krytý bazén. Právě kvůli němu se v minulosti konala dokonce 3 místní referenda.

 • Muzikál o vášni a vraždě v NDM

  20:25 do playlistu

  Muzikál o vášni a vraždě v NDM
  Komorní muzikál o vášni a chladnokrevné vraždě uvádí na svou scénu "12" Národní divadlo moravskoslezské. "Thrill me" napsal americký skladatel Stephen Dolginoff podle skutečné události z roku 1924. 2 studenti tehdy zabili dítě bez jasného motivu. O vraždě se mluvilo jako o zločinu století.

Přehrát vše

Související