iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 12. 2018
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2394
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Horníci Dolu ČSM poprvé v práci

  0:49 do playlistu

  Horníci Dolu ČSM poprvé v práci
  Stovky horníků se po výbuchu vrátily do dolu. Ani ne týden po explozi metanu v Dole ČSM první z nich opět sfárali. Neštěstí na šachtě ve Stonavě nepřežilo 13 lidí, těla některých stále zůstávají v podzemí.

 • Vyšetřování a dnešní směna v Dole ČSM

  4:30 do playlistu

  Vyšetřování a dnešní směna v Dole ČSM
  Jak probíhá vyšetřování a jak vypadala dnešní směna v Dole ČSM ve Stonavě? Mluvčího OKD Iva Čelechovského se ptala kolegyně Tereza Krumpholzová.

 • Záchranáři vyjížděli častěji

  9:34 do playlistu

  Záchranáři vyjížděli častěji
  MS záchranáři v uplynulých 3 svátečních dnech zaznamenali více výjezdů, než tomu bylo o loňských Vánocích. Za pacienty vyjeli téměř v 1 100 případech, což je zhruba o stovku výjezdů více než vloni. Zásahů bylo i mírně více, než je obvyklý průměr. Ve svátečních dnech ale nemuseli řešit žádnou mimořádnou událost. Často pomáhali starším nemocným lidem.

 • V Jeseníkách hrozí laviny

  9:59 do playlistu

  V Jeseníkách hrozí laviny
  V Jeseníkách vyhlásili horští záchranáři druhý stupeň lavinového nebezpečí z 5bodové škály. Důvodem je to, že za poslední 3 dny napadlo asi 30 cm sněhu, který se nespojil s původní vrstvou. Na horách teď leží kolem metru sněhu.

 • Začaly povánoční slevy

  10:15 do playlistu

  Začaly povánoční slevy
  V obchodech začíná hlavní vlna povánočních výprodejů. Ceny zboží mohou v některých případech klesnout až o 90 %. Třeba obchodní centra v Ostravě očekávají až deseti tisíce návštěvníků denně. Některá navýšila i počet členů ostrahy.

 • Zlom v jednáních o Prodloužené Rudné

  13:09 do playlistu

  Zlom v jednáních o Prodloužené Rudné
  Živě Jakub Unucka, náměstek hejtmana MS kraje.

 • Konec roku v Jeseníkách

  17:46 do playlistu

  Konec roku v Jeseníkách
  Po vánočních svátcích teď Češi ve velkém vyrážejí na hory. Lyžařským střediskům v těchto dnech začíná nejvytíženější část zimní sezóny. Řada lidí návštěvu sjezdovek navíc spojuje i se silvestrovskými oslavami. Většina ubytovacích zařízení proto hlásí vyprodáno.

 • Myslivci pečují o zvěř

  20:18 do playlistu

  Myslivci pečují o zvěř
  Na Lysé hoře leží téměř metr sněhu, několik desítek centimetrů je i v horských obcích. Právě se sněhem se musí vypořádat zvěř, kterou myslivci každoročně dokrmují. Například na Morávce v Beskydech je to v těchto dnech každý den. V nižších polohách MS kraje je zatím situace odlišná.

Přehrát vše

Související