iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 11. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
2654
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Akademický senát volí děkana LF

  0:47 do playlistu

  Akademický senát volí děkana LF
  Živě redaktorka Pavla Daňková.

 • Nový Jičín má starostu

  5:35 do playlistu

  Nový Jičín má starostu
  Novým starostou Nového Jičína se stal Stanislav Kopecký z ANO. Městští zastupitelé ho zvolili na svém ustavujícím zasedání. Hnutí povede město v koalici s ODS, KDU-ČSL a Zelenými s TOP09, SNK-ED a STAN. Koalice má v 29členném zastupitelstvu 17 mandátů.

 • Chata hlásí zpoždění

  5:57 do playlistu

  Chata hlásí zpoždění
  Nová chata beskydské horské služby na Lysé hoře letos otevřena nebude. Kolaudace objektu se vinou zpoždění výstavby odsouvá až na jaro 2019. Záchranáři tak letošní zimu stráví ještě v provizorních pronajatých prostorech. Skluz zavinil nedostatek stavebního materiálu. Chata s moderním zázemím pro horské záchranáře měla být na vrcholu nejvyšší hory moravskoslezské části Beskyd otevřena v říjnu.

 • Krádež ovcí na Šumpersku

  6:23 do playlistu

  Krádež ovcí na Šumpersku
  Netradiční případ možné krádeže celkem 32 ovcí vyšetřují policisté na Šumpersku. Zmizení zvířat nahlásili chovatelé ve chvíli, kdy ovce na podzim nahnali zpět z pastvin. Škoda byla vyčíslena na 18 000 Kč. Okolnosti případu vyšetřuje policie.

 • Stížnosti nájemníků Residoma

  6:41 do playlistu

  Stížnosti nájemníků Residoma
  Společnost Residomo neprodlužuje nájemní smlouvy desítkám nájemníků na ulici Dělnická a Skautská v Ostravě-Porubě. Podle vedení společnosti se jedná ve většině případů o dlužníky nebo problémové nájemníky, kteří tak zřejmě budou muset mnohdy po více než 10 letech opustit své domovy. Volné byty chce firma zrekonstruovat a nabídnout na trhu. Mezi lidmi, kterým nebyla smlouva prodloužena jsou ale i lidé, kteří se hájí, že s nimi nikdy žádné problémy nebyly.

 • Noc venku v Olomouci

  10:07 do playlistu

  Noc venku v Olomouci
  S blížící se zimou si budou moci lidé i letos na vlastní kůži vyzkoušet, jak se nocuje na ulici. 7. ročník akce "Noc venku", která má na problematiku bezdomovectví upozornit, proběhne příští týden v 16 městech. Už dnes tak ale můžou přenocovat zájemci v Olomouci.

 • Noc venku v Olomouci

  12:18 do playlistu

  Noc venku v Olomouci
  Živě Ondřej Martínek, šéf organizačního týmu.

 • Veletrh pracovních příležitostí

  16:29 do playlistu

  Veletrh pracovních příležitostí
  V Ostravě proběhl veletrh pracovních příležitostí. Organizátoři ho nazvali "Začni svou kariéru u nás. Studenti se měli šanci setkat se svým možná budoucím zaměstnavatelem. Přišlo bezmála 200 zájemců.

 • Města chystají vánoční výzdobu

  18:39 do playlistu

  Města chystají vánoční výzdobu
  Olomouc začala s vánoční výzdobou města. Na lampách na Dolním náměstí už jsou připraveny světelné řetězy, mobilní kluziště by se mělo pro veřejnost otevřít už o tomto víkendu. Třeba Přerov se zdobením města ještě vyčkává a v Kostelci na Hané marně shánějí vánoční strom.

 • Britská královna na opavském jevišti

  21:12 do playlistu

  Britská královna na opavském jevišti
  Britská královna na jevišti Slezského divadla v Opavě ve hře, jejíž hlavní hrdinkou je jiná starší dáma. Soubor nastudoval dramatizaci dětského knižního bestselleru britského autora Davida Williamse, Babička drsňačka. Crazy komedie pro celou rodinu je trochu detektivkou a trochu dojemným příběhem o prarodičích, rodičích a dětech.

Přehrát vše

Související