iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 9. 2018
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1623
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Olomouc před komunálními volbami

  0:57 do playlistu

  Olomouc před komunálními volbami
  Olomouci vládli v posledních 4 letech sociální a občanští demokraté, lidovci a TOP 09. Naopak vítězné ANO skončilo v opozici. Jedním z hlavních úkolů vládnoucí koalice bylo snížení zadlužení města. To se sice podařilo, příčiny jsou ale různé.

 • Olomouc před komunálními volbami

  3:40 do playlistu

  Olomouc před komunálními volbami
  V komunálních volbách v Olomouci se bude o hlasy voličů ucházet 16 stran a hnutí. To je o 2 kandidátní listiny víc než v roce 2014.

 • Problémy, které řeší Olomouc dlouhodobě

  4:40 do playlistu

  Problémy, které řeší Olomouc dlouhodobě
  Málo parkovacích míst na sídlištích, východní obchvat města nebo chybějící vozovna dopravního podniku. Problémy, se kterými se Olomouc potýká dlouhodobě. I přes sliby politiků jsou ale jejich řešení zatím vzdálenou budoucností.

 • Olomouc před komunálními volbami

  6:43 do playlistu

  Olomouc před komunálními volbami
  Živě Kamil Švec, analytik České televize.

 • Kauza Vidkun se blíží k závěru

  10:57 do playlistu

  Kauza Vidkun se blíží k závěru
  Vyšetřování olomoucké korupční kauzy Vidkun se téměř po 3 letech blíží k závěru. Podle žalobce Petra Šeredy z olomouckého Vrchního státního zastupitelství zbývají poslední výslechy, které si vyžádali obvinění. V kauze, která se týká podezřelých vazeb mezi policisty, podnikateli a politiky, jsou obviněni 4 lidé včetně bývalého sociálnědemokratického hejtmana Jiřího Rozbořila.

 • Prezidentský program

  11:30 do playlistu

  Prezidentský program
  Na 4 místech hodlá veřejně debatovat s obyvateli OL kraje prezident Miloš Zeman, který zamíří do regionu příští týden v pondělí. Konkrétně se chystá na setkání s místními v Kojetíně a Luboměři pod Strážnou na Přerovsku, na náměstí v Přerově a v Mikulovicích na Jesenicku. Návštěvu zakončí na nejvyšší moravskoslezské hoře Pradědu, kde ho čeká jednání s hejtmany OL a MS kraje.

 • Další otrávený a obviněný

  11:59 do playlistu

  Další otrávený a obviněný
  Už 24 otrav, z toho 2 smrtelné, řešili v MS kraji záchranáři i policisté v kauze syntetických kanabinoidů. Nebezpečná látka se začala objevovat v ulicích Ostravy minulý týden. A právě v této souvislosti za necelých 14 dní kriminalisté obvinili už desítku mužů.

 • Muzikál Kočky v NDM

  13:50 do playlistu

  Muzikál Kočky v NDM
  Živě Gabriela Petráková, režisérka.

 • Bruntál před komunálními volbami

  17:43 do playlistu

  Bruntál před komunálními volbami
  Do komunálních voleb zbývají už jen asi 2 týdny, přinášíme vám další z reportáží o tom, jak se dařilo koalicím v bývalých okresních městech MS a OL kraje. Dnes se podíváme do Bruntálu. Tam po posledních komunálních volbách vznikla čtyřkoalice složená z vítězného uskupení s názvem Bruntál 2014, hnutí ANO, ČSSD a sdružení nezávislých kandidátů PROZMĚNU.

 • Unikátní výstava v Olomouci

  20:46 do playlistu

  Unikátní výstava v Olomouci
  Unikátní výstava, kterou připravovali odborníci z celé Evropy, začala v Olomouci. Rozlomená doba 1908-1928 je největší expozicí v historii tamního Muzea umění. Mapuje vznik moderního umění na území Rakouska-Uherska a nástupnických států. Výstava takových rozměrů se koná ve střední Evropě poprvé

Přehrát vše

Související