iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 9. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1979
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ostrava před Kontinentálním pohárem

  0:50 do playlistu

  Ostrava před Kontinentálním pohárem
  Do začátku Kontinentálního poháru zbývají poslední hodiny. Největší týmová atletická soutěž světa začně už zítra na Městském stadionu v Ostravě. Do města už dorazili všichni sportovci a také ambasadoři všech 4 kontinentálních týmů. Celkem se na poháru v průběhu víkendu představí přes 400 atletických rekordmanů, olympijských vítězů i mistrů světa.

 • Ostrava před Kontinentálním pohárem

  4:05 do playlistu

  Ostrava před Kontinentálním pohárem
  Sestřih komentářů z odpolední ČT24.

 • Zákaz koupání pokračuje

  10:45 do playlistu

  Zákaz koupání pokračuje
  Kvůli šíření zdraví nebezpečných sinic stále trvá zákaz koupání ve vodních nádržích Baška a Brušperk na Frýdecko-Místecku. Hygienici kvůli přetrvávajícímu teplému počasí nad plán kontrolovali kvalitu vody v nádržích na Novojičínsku a Frýdecko-Místecku. V případě teplého počasí budou hygienici v kontrolách kvality vody i nadále pokračovat.

 • Sbírka na hasiče táhne

  11:05 do playlistu

  Sbírka na hasiče táhne
  S velkým zájmem se setkává veřejná sbírka vyhlášená na pomoc rodinám hasičů ze zábřežské stanice, kteří na konci srpna havarovali s cisternou při výjezdu k události u Libivé na Šumpersku. Při nehodě zemřel velitel zásahu, druhý hasič utrpěl těžké zranění a k profesi se nebude moci vrátit. Sbírka byla vyhlášena v sobotu a potrvá do konce listopadu. Podle mluvčí hasičů Vladimíry Hacsikové se na obě konta sešlo dohromady přes 660 tis. Kč.

 • Hasiči cvičili ve FN Olomouc

  11:32 do playlistu

  Hasiči cvičili ve FN Olomouc
  Požár na oddělení s 15 pacienty a jejich následná evakuace. Námět cvičení, které dopoledne probíhalo ve FN Olomouc. Kouř se objevil v novém pavilonu, který otevřeli tento týden. V dalších dnech proběhne vyhodnocení cvičení, ale už teď je jasné, že se nedostatky objevily.

 • Festival světla ve Valašském Meziříčí

  13:42 do playlistu

  Festival světla ve Valašském Meziříčí
  Živě redaktor Josef Kvasnička.

 • Ostrava koupí tramvaje za 2 miliardy

  16:07 do playlistu

  Ostrava koupí tramvaje za 2 miliardy
  Dopravní podnik v Ostravě koupí dalších 40 nových tramvají téměř za 2 mld. Kč. Nové vozy až pro 200 cestujících v budoucnu nahradí staré spřažené soupravy, které dosluhují. Dopravce si na obnovu vozového parku vezme úvěr.

 • Vojáci běželi, aby pomohli

  18:10 do playlistu

  Vojáci běželi, aby pomohli
  V prostějovských kasárnách soutěžili vojáci v přespolním běhu. Na dobročinnou akci se sjeli muži z průzkumného praporu, olomoucká vojenská policie a také opavská jednotka bojové přípravy. Výtěžek, 30 tis. Kč, věnovali středisku rané péči, které pečuje o rodiny s handicapovanými dětmi.

 • Aréna má nového ředitele

  20:31 do playlistu

  Aréna má nového ředitele
  Nová očekávání, ale i velká nostalgie provázely první den nové sezóny Komorní scény Aréna. Po 25 letech ji opouští ředitelka Renata Huserová. Z poloamatérského divadla se 4 herci se pod jejím vedením proměnila Aréna v respektovanou scénu, která se stala hned 4x držitelem titulu Divadlo roku. Její herci jí za to připravili originální rozloučení.

Přehrát vše

Související