iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 1. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2100
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nová aplikace pro lidi v nouzi

  0:49 do playlistu

  Nová aplikace pro lidi v nouzi
  Lidé v nouzi si tak budou moci jedinou aplikací v mobilním telefonu přivolat pomoc ve městě i na horách. Novinka má vylepšené funkce i nový vzhled. Stávající aplikaci používá přes půl milionů lidí. Novou službu si budou moci stáhnout už tento týden.

 • Nová aplikace pro lidi v nouzi

  2:53 do playlistu

  Nová aplikace pro lidi v nouzi
  Živě Filip Maleňák, autor aplikace Záchranka.

 • Nové jízdní řády do konce ledna

  7:23 do playlistu

  Nové jízdní řády do konce ledna
  Dopravci už posílili spoje na problémových autobusových linkách v Olomouckém kraji, kde kvůli novým jízdním řádům po 1. lednu vznikly potíže s přepravou cestujících. Návrh úpravy jízdních řádů veřejné autobusové dopravy by měl být hotový do konce ledna, řekl dnes novinářům hejtman Ladislav Okleštěk. Nové jízdní řády linkových autobusů začaly v Olomouckém kraji platit 1. ledna, přičemž si na ně hned po Novém roce stěžovalo hodně cestujících. Na problémy s autobusovou dopravou upozornila také olomoucká radnice.

 • Vítkovice Heavy Machinery mají obstavený účet

  8:01 do playlistu

  Vítkovice Heavy Machinery mají obstavený účet
  Obstavený účet a část zaměstnanců, kteří jsou místo v práci doma a pobírají 80 % mzdy. Situace v dceřiné firmě Vítkovice Heavy Machinery je podle odborářů kritická. Stav ve firmě se podle nich neustále zhoršuje a nemožnost dostat se k účtu je toho dalším důkazem. Vedení společnosti ještě minulý týden tvrdilo, že do firmy vstoupí nový investor.

 • Další obžaloba v kauze Dědic

  10:42 do playlistu

  Další obžaloba v kauze Dědic
  Další obžalobu na lobbistu Martina Dědice začal projednávat Krajský soud v Ostravě. Kromě už soudem projednávaného případu ovlivňování veřejných zakázek a braní úplatků ve výši 30 mil. Kč přibyla lobbistovi i obžaloba z daňových úniků. Daně měl souzený Martin Dědic krátit přes reklamní agenturu Propag-Storm.

 • Nová ordinace pro bezdomovce

  14:05 do playlistu

  Nová ordinace pro bezdomovce
  Ostrava má novou ordinaci praktického lékaře. Otevřela ji Armáda spásy ČR v areálu azylového domu pro muže v Mariánských Horách. I když je předpoklad, že ji budou využívat převážně lidé bez domova z azylových zařízení, zaregistrovat se může zatím kdokoliv. Podle odhadů žije na ulici jen v moravskoslezské metropoli 900 lidí.

 • Nová ordinace pro bezdomovce

  16:35 do playlistu

  Nová ordinace pro bezdomovce
  Sestřih komentářů z odpolední ČT24.

 • Slovenský dokument ve Frýdku-Místku

  21:06 do playlistu

  Slovenský dokument ve Frýdku-Místku
  Slovenští filmaři představili ve Frýdku-Místku dokumentární film Nesmrtelný les. V tatranském pralese se jim podařilo natočit unikátní záběry medvědů, kterých v Tatrách žije až 150. První veřejné promítání u nás doprovodila i beseda s tvůrci filmu. Chtějí tak upozornit na kácení slovenských lesů, které považují za ekologickou katastrofu.

Přehrát vše

Související