iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 11. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1963
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vítkovický Hard má nového majitele

  0:45 do playlistu

  Vítkovický Hard má nového majitele
  Nezaměstnanost klesla v říjnu v Moravskoslezském i Olomouckém kraji. Údaje dnes zveřejnil úřad práce. Podíl nezaměstnaných vzrostl pouze na Jesenicku. Pro tento region ale přišla dobrá zpráva od insolvenčního správce Vítkovice Power Engineering - pracovníci jesenického hardu nepřijdou o práci.

 • Nezaměstnanost v MS a OL kraji

  3:44 do playlistu

  Nezaměstnanost v MS a OL kraji
  Podíl nezaměstnaných v Moravskoslezském kraji klesl v říjnu o 0,3 % bodu na 5,6 %. Přesto kraj zůstává regionem s nejvyšší nezaměstnaností v České republice. Práci na konci měsíce nemělo 49 020 lidí. Nejvyšší nezaměstnanost byla na Karvinsku - 8,4 %.

 • Nezaměstnanost v MS a OL kraji

  4:27 do playlistu

  Nezaměstnanost v MS a OL kraji
  Živě Jitka Hejduková ze Svazu průmyslu a dopravy České republiky.

 • 300 nových míst v průmyslových zónach v Krnově

  8:10 do playlistu

  300 nových míst v průmyslových zónach v Krnově
  Až tři sta nových pracovních míst by mohlo vzniknout v průmyslové zóně v Krnově. Investovat tady chtělo šest firem, místní zastupitelstvo nakonec vybralo čtyři z nich. Na zónu získalo město dotaci přes 50 milionů korun z Ministerstva průmyslu a obchodu.

 • Návštěva prezidenta Miloše Zemana v Olomouckém kraji

  10:26 do playlistu

  Návštěva prezidenta Miloše Zemana v Olomouckém kraji
  Prezident Miloš Zeman je na návštěvě Olomouckého kraje. V tomto roce přijel už podruhé. Do pátku se podívá třeba do Mohelnice nebo Vápenné. Dnes se setkal se zástupci Olomouckého kraje a navštívil i společnost Olma. Původně měl prezident navštívit Zlínsko. Prezidentská kancelář se ale s hejtmanství nedohodla na zaplacení cesty po kraji.

 • Prezident Miloš Zeman v Lipníku

  12:39 do playlistu

  Prezident Miloš Zeman v Lipníku
  Živě redaktorka Monika Fleischmannová.

 • Kamion vjel do zahrádkářské kolonie

  13:53 do playlistu

  Kamion vjel do zahrádkářské kolonie
  Dopravu v Místecké ulici ve směru od Frýdku-Místku do centra Ostravy ráno zkomplikovala nehoda kamionu. Jeho řidič ze zatím neznámých příčin prorazil s vozem svodidla, sjel z náspu do zahrádkářské kolonie a pobořil zahradní chaty.

 • Předražené čištění příkopů ve Frýdku-Místku

  14:26 do playlistu

  Předražené čištění příkopů ve Frýdku-Místku
  Po více než roce u soudu ve Frýdku-Místku pokračoval proces kvůli údajně předraženému čištění městských příkopů. Za zhruba čtyři kilometry město zaplatilo přes šest milionů korun. Na lavici pro obžalované jsou bývalí i současní radní, včetně primátorů. Všichni souzení jakékoliv pochybení při zadávání městských zakázek odmítají.

 • Soud řeší noční střelbu na Libavé

  17:31 do playlistu

  Soud řeší noční střelbu na Libavé
  Okresní soud v Olomouci dnes pokračoval v prošetřování tragické události, při které loni v květnu bojové vozidlo pěchoty během nočních střeleb ve vojenském prostoru Libavá zasáhlo druhé vozidlo. Poprvé u soudu vypovídal střelec zasaženého BVP Jiří Fojtík, který přišel při neštěstí o část pravé nohy a levou ruku. Sám řekl, že si z daného okamžiku nic nepamatuje.

 • Vzpomínka na Zdeňka Škarvadu

  18:44 do playlistu

  Vzpomínka na Zdeňka Škarvadu
  Ostrava si dnes připomněla nedožité 100. narozeniny brigádního generála Zdeňka Škarvady, který byl pilotem československé tří sté desáté stíhací perutě britského královského letectva.Vzpomínali na něj desítky jeho přátel a příznivců, ale taky děti z porubské základní školy, která nese generálovo jméno.

 • Divadlo Mír nastudovalo francouzskou komedii roku

  21:42 do playlistu

  Divadlo Mír nastudovalo francouzskou komedii roku
  Ostravské soukromé Divadlo Mír uvádí během krátké doby své existence už třetí komedii a plní tak, co si předsevzalo. Stát se kvalitním bulvárním divadlem. V hlavní roli francouzské hry Mátový nebo citrón, aneb Lupič v nesnázích překvapuje svým komickým talentem také nová posila ostravských divadel - student konzervatoře Robin Ferro.

Přehrát vše

Související