iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 4. 2021
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
6399
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zabezpečení areálu ve Vrběticích

  1:42 do playlistu

  Zabezpečení areálu ve Vrběticích
  Muniční areál je dál dostupný komukoliv. Dnes to zjistil reportér Josef Kvasnička, který se díky chybějícímu oplocení dostal až k někdejším skladům. Nenarazil ani na varovné cedule.

 • Vyšetřování exploze muničního areálu pokračuje

  4:09 do playlistu

  Vyšetřování exploze muničního areálu pokračuje
  Vyšetřování ruské účasti na explozích ve Vrběticích pokračuje. Vláda formálně požádá Rusko o vyslechnutí dvojice hledaných agentů služby GRU.

 • Likvidace následků

  8:31 do playlistu

  Likvidace následků
  Likvidace následků explozí trvala 6 let. Šlo o nejnáročnější policejní zásah v české historii. Náklady přesáhly miliardu korun. Akce ovlivnila život tisíců policistů, hasičů, vojáků a záchranářů.

 • O vývoji v kauze jedná vláda

  11:32 do playlistu

  O vývoji v kauze jedná vláda
  A teď ještě návrat do Vrbětic za kolegyní Gabrielou Netopilovou. Gábino o vývoji kolem Vrbětic právě v těchto chvílích jedná vláda - ostatně čekáme na briefink s podrobnostmi.

 • Ohlasy v zahraničních médiích

  12:48 do playlistu

  Ohlasy v zahraničních médiích
  Výbuch ve Vrběticích a vzájemné vyhoštění českých a ruských diplomatů z jednotlivých zemí od soboty velmi silně rezonuje i v zahraničí.

 • Rozvolnění ve školách

  15:34 do playlistu

  Rozvolnění ve školách
  studentů závěrečných ročníků středních škol plus vyučující – skupiny, které se ode dneška můžou scházet, aby zintenzivnily přípravu na maturitu.

 • Zapůjčka slovanské epopeje

  18:34 do playlistu

  Zapůjčka slovanské epopeje
  astupitelé Moravského Krumlova dnes na mimořádném jednání schválili smlouvu o zápůjčce Slovanské epopeje. Šlo o poslední krok, který byl potřeba udělat, aby bylo možné dílo na Moravu přivézt.

 • Nová kopule kostela

  20:22 do playlistu

  Nová kopule kostela
  Věž kostela v Doubravníku na Brněnsku se dočkala nové báně. Řemeslníci na ní pracovali tři měsíce. Vysadit ji musel jeřáb. Přes drobné komplikace se to nakonec podařilo.

 • Brněnský architektonický manuál 2

  22:14 do playlistu

  Brněnský architektonický manuál 2
  Na procházku po zajímavých budovách a s nimi spojených výtvarných dílech zve druhý díl Brněnského architektonického manuálu, který připravil tým autorů kolem Petry Hlaváčkové a Lucie Valdhansové. Tentokrát se zaměřily na poválečnou architekturu - po jejíc

Přehrát vše

Související