iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 3. 2021
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
4720
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • V nemocnicích přibývají pacienti

  0:28 do playlistu

  V nemocnicích přibývají pacienti
  Pacientů s koronavirem znovu přibývá v nemocnicích ve Zlínském kraji. Největší tlak je na lůžka intenzivní péče, v rámci regionu jsou volné jen jednotky.

 • EMA nedoporučila ivermektin

  3:14 do playlistu

  EMA nedoporučila ivermektin
  Evropská agentura pro léčivé přípravky dnes nedoporučila používat ivermectin při léčbě a prevenci covidu-19. Stanovisko vydala na základě posudku dosavadních studií.

 • Pěstování okurek

  8:32 do playlistu

  Pěstování okurek
  První várky salátových okurek sklízí ve sklenících na farmě u Velkých Němčic na Břeclavsku. V předchozích letech tam na téměř pěti hektarech pěstovali rajčata.

 • Domovy pro seniory

  13:04 do playlistu

  Domovy pro seniory
  Život klientů v domovech pro seniory se - zdá se - vrací k normálu. Pokud jsou jejich blízcí naočkovaní proti covidu-19, nemusejí před návštěvou domova podstupovat testy na koronavirus.

 • Očkování na jižní Moravě

  15:57 do playlistu

  Očkování na jižní Moravě
  Tempo očkování v ordinacích praktických lékařů na jižní Moravě zrychluje. Na tento a příští týden by měli mít k dispozici až 10 tisíc dávek.

 • Zaplavené Slanisko u Nesytu

  18:19 do playlistu

  Zaplavené Slanisko u Nesytu
  Voda přibyla na povrchu, nastoupala ale i ta spodní. Slanisko u rybníka Nesyt, tedy zvláštní typ mokřadu s velkým obsahem soli, se tak po letech stává přívětivým prostředím pro slanomilné rostliny.

 • Světový akordeonista

  21:59 do playlistu

  Světový akordeonista
  Akordeonista Martin Kot z Napajedel na Zlínsku nemůže koncertovat a cestovat. Přesto dál sbírá vavříny na světových soutěžích a úspěšně studuje Pražskou konzervatoř.

Přehrát vše

Související