iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 1. 2021
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
3552
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vysvědčení na základních a středních školách

  1:15 do playlistu

  Vysvědčení na základních a středních školách
  Konec prvního pololetí školního roku v regionu zmapovaly Gabriela Netopilová a Veronika Gecová.

 • Zpřísnění opatření

  4:47 do playlistu

  Zpřísnění opatření
  Rakousko zavede od začátku příštího týdne povinné testování pendlerů na koronavirus. Počty nakažených se totiž výrazně nelepší ani u nás, ani u našich sousedů. Zpřísňovat opatření proto plánuje i česká vláda.

 • Družstevní byty

  9:34 do playlistu

  Družstevní byty
  Výstavba družstevních bytů na Kamenném vrchu v Brně-Novém Lískovci dostala zelenou. Zastupitelé schválili zrušení regulačního plánu, který stavbě bránil. V lokalitě tak vyroste sídliště s 350 byty.

 • Dekontaminace varen

  12:09 do playlistu

  Dekontaminace varen
  Skoro dva roky uplynuly od náročného zásahu hasičů, policistů a pyrotechniků v Kyjově na Hodonínsku. Na jaře 2019 na Komenského třídě zlikvidovali varnu pervitinu. Na místě našli stovky kilogramů chemikálií včetně výbušnin.

 • Zásoby pitné vody na Brněnsku

  15:34 do playlistu

  Zásoby pitné vody na Brněnsku
  Zásoby pitné vody hledá u Oslavan na Brněnsku Ivančický vodárenský svazek. Minulý týden nechal udělat 33 metrů hluboký vrt. Pokud obstojí ve zkoušce hydrogeologů, voda z něj by mohla posílit skupinový vodovod zásobující okolí Ivančic a Rosic na Brněnsku.

 • Opatření v lyžařských areálech

  18:08 do playlistu

  Opatření v lyžařských areálech
  Lyžařské areály zůstávají zavřené, majitelé se obávají tvrdých ekonomických dopadů. Podle vlády je ale epidemická situace stále nepříznivá - otevření venkovních sportovišť, včetně lanovek a lyžařských vleků, proto není možné.

 • Sčítání havranů

  20:52 do playlistu

  Sčítání havranů
  Brno má o deset tisíc zvířecích obyvatel víc. Zimní sezónu totiž ve městě tráví havrani ze severu Evropy. Ornitologové je pravidelně vyrážejí počítat.

 • Koncert pro rozhlasové stanice

  22:43 do playlistu

  Koncert pro rozhlasové stanice
  Světová premiéra na objednávku, fenomenální sólista a originální program. Tak se dá shrnout koncert, který zítra odehraje brněnská filharmonie - ovšem jen pro posluchače rádií. Koncert bude živě přenášet nejen Český rozhlas Vltava, ale i další evropské st

Přehrát vše

Související